Renkama nauja porų ir šeimos psichoterapijos grupė

2016-10-25

Porų ir šeimos psichoterapijos mokymų programą organizuoja ir vykdo Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas, bendradarbiaujant su užsienio šalių partneriais. Šeimos santykių institutas 2013 m. sausio mėn. tapo asocijuotu Europos Šeimos psichoterapijos Asociacijos mokymo įstaigų (EFTA-TIC) nariu, o parengta mokymų programa yra patvirtinta šios asociacijos taryboje ir atitinka Europos Šeimos Psichoterapijos Asociacijos mokymo reikalavimus. Programa vykdoma... Daugiau »

Naujas leidinys „Psichiatrijos naujienos“

2016-10-23

Lietuvos psichiatrų asociacija ir Lietuvos žmogaus genetikos draugija pristato naują leidinio „Psichiatrijos naujienos“ numerį. Šiame žurnalo numeryje skaitykite: Doc. dr. Alvydo Navicko įžanginis žodis In Memoriam prof. habil. dr. Algirdui Dembinskui In Memoriam prof. dr. Vitai Danilevičiūtei Psichotropinių vaistų suvartojimas Lietuvoje ir Europoje Benzodiazepinų vartojimas Kaip nepasiklysti benzodiazepinų gausoje ir parinkti geriausią preparatą pacientui? Nemiga... Daugiau »

Pirmoji Lietuvoje tarptautinė šokio-judesio terapijos konferencija

2016-10-16

Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas bei Lietuvos psichiatrų asociacija kvieča į pirmąją Lietuvoje tarptautinę šokio-judesio terapijos konferenciją „Šokio-judesio terapijos gama: plotmės ir gelmės“. Tarptautinėje konferencijoje dalyvaus šokio-judesio terapeutai iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurie ne tik dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, bet ir praves praktinius užsiėmimus. Konferencija vyks: 2016 m.... Daugiau »

Konferencija Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje“

2016-10-15

Kviečiame į konferenciją Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje” š. m. spalio 20 dieną. Konferencija skirta ne tik šeimos, bet ir visų specialybių gydytojams. Konferencijos vieta: Viešbučio „Crowne Plaza“ konferencijų salė, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius. Registracija vyks 8.30-9.30 val. Visą konferencijos programą galite rasti ČIA. Informacija dalyviams: Dalyvavimas konferencijoje mokamas (mokestis grynaisiais pinigais mokamas konferencijos dieną):... Daugiau »

LPA pasirašė Atėnų deklaraciją prieš karą

2016-09-25

Antikarinė Atėnų deklaracija Yra žinoma, kokios pražūtingos yra žmogaus sukeltų negandų pasekmės ir žmonija yra šių katastrofiškų padarinių liudininkė. Karas yra baisiausia žmogaus sukelta nelaimė ir turi tragiškų bei nepriimtinų pasekmių psichinei žmonių sveikatai. Katastrofiškas poveikis psichikos sveikatai yra ilgalaikis, persiduodantis iš kartos į kartą bei papildomai veikiamas pabėgėlių krizės tiek kilmės šalyse, tiek kitur.... Daugiau »

Kvietimas mokytis grupinės terapijos VU 2017 m.

2016-09-25

Vilniaus universitetas kartu su Lietuvos grupinės analizės draugija vykdo podiplomines darbo su grupėmis mokymo programas (Psichodinaminės grupių psichoterapijos, Grupinės analizės ir Darbo su suaugusiųjų grupėmis organizacijose), į kurias kviečiami psichiatrai bei psichiatrijos rezidentai kelti savo profesinę kvalifikaciją arba įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją. Mokymai skirti visiems, kam įdomūs žmonių tarpusavio santykiai, grupių psichodinaminiai procesai ir grupių vedimo dėsningumai.... Daugiau »

IV-oji Lietuvos psichoanalitikų draugijų konferencija „Išgyvenimas psichoterapijoje“

2016-09-23

Dauguma terapeutu susiduria su labai intensyviais neigiamais jausmais, kai pacientai siekia sugriauti terapija, kai terapinis santykis yra sado/mazochistinis. Kaip išgyventi/ištverti terapeutui savo bejegiškuma, kai pacientai nori sunaikinti terapeuta ir terapini ryši? Kaip išbuti destruktyvume? Kaip dirbti, kai stokojama empatijos pacientui? Ka daryti terapeutui, pastebejus savo mazochistines apraiškas, esant tokiam santykiui? Ka daryti terapeutui, susidurus su savo agresija pacientui? Š. m.... Daugiau »

Teorinis ir praktinis seminaras „Meno poveikis žmogaus gerovei“

2016-09-16

Kviečiame dalyvauti teoriniame ir praktiniame seminare „Meno poveikis žmogaus gerovei“ rugsėjo 24d., šeštadienį, Užupio meno inkubatoriaus erdvėse (Užupio g. 2 ir Krivių g. 10A). Renginio metu vyks 8 teminės paskaitos ir 7 dirbtuvės. Seminaro metu kviečiame giliau pažinti meno terapiją ir jos teikiamą naudą, bendradarbiavimo galimybes ir jo formas, šio bendradarbiavimo teikiamą naudą. Šiuo projektu... Daugiau »

Fizinė negalia ar emociniai sutrikimai – ne kliūtis jausmams

2016-09-15

Neįgalius ar elgesio sutrikimų turinčius vaikus auginantys kauniečiai gali atsikvėpti lengviau. Kaune gimsta naujos iniciatyvos kompleksinei pagalbai teikti. Viena jų – šiemet liepą duris atvėrusi „Pojūčių klinika“, kurioje laukiami ne tik mažieji pacientai, bet ir jų šeimų nariai. Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ Kauno regiono padalinio vadovė Lina Samuolytė tvirtina, kad tai unikalus socialinis projektas,... Daugiau »

Tarptautinis Pasaulinės psichiatrų asociacijos kongresas Keiptaune

2016-09-11

Pasaulinė psichiatrų asociacija iškilmingai kviečia į tarptautinį kongresą Keiptaune (PAR) „Psichiatrija: kompleksinė pagalba visuomenei“, kuris vyks šių metų lapkričio 18-22 dienomis. Kongreso tema ragina aptarti ir diskutuoti apie psichiatrijos atsakomybės ir atskaitomybės visuomenei koncepciją, kylančias kontraversijas ir padarinius psichiatrinės praktikos kontekste. Renginio dalyviai kviečiami prisidėti diskutuojant apie kertinius socialinės sutarties aspektus psichiatrijoje. Kongreso programoje iškilūs... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti
Prev Next
Spalis 2016
Pi. A. T. K. Pe. Š. Sk.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Šiandien gimtadienius švenčia:

Brigita Baks (48)