Bendradarbiavimas su Latvijos asociacija

2015-08-26

Informuoju, kad Lietuvos psichiatrų asociacija ir Latvijos psichiatrų asociacija aktyviai bendradarbiauja. Anksčiau vyko seminarai Jauniesiems psichiatrams Rygoje ir Vilniuje, 2014 m. buvome nuvykę pasveikinti Latvijos psichiatrų asociacijos su jubiliejumi, 2015 m. įvyko Baltijos šalių psichiatrų konferencija Jūrmaloje ir kt. 2015 08 18 dieną buvo organizuotas susirinkimas dėl Elektroimpulsinės terapijos taikymo. Susirinkimas įvyko Vilniaus m. Psichikos... Daugiau »

Kreipimasis dėl gydytojų psichiatrų kompetencijos reglamentavimo

2015-08-26

Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidentas doc. dr. Alvydas Navickas kreipiasi į Lietuvos psichiatrų bendruomenę dėl profesinės kompetencijos reglamentavimo: „Informuoju, kad jau ne vieną kartą buvo diskutuojama dėl prieštaravimų tarp teisės aktų. Ligonių kasos naudojasi tokia situacija ir baudžia psichiatrus, ypač Kauno apskrityje. Šiuo metu ligonių kasos vėl suaktyvėjo. Kreipiausi į SAM ministrę dėl teisės aktų prieštaravimų panaikinimo.  Gerbiamieji, informuokite... Daugiau »

Mokslinė praktinė konferencija „Genetika psichiatrijoje“

2015-08-12

Š. m. rugsėjo 4 d. kviečiame į mokslinę praktinę konferenciją „Genetika psichiatrijoje“. Renginys vyks Vilniaus universiteto teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius). Konferencija skirta: gydytojams genetikams, medicinos genetikams, medicinos biologams, gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams, neurologams, vaikų ir paauglių neurologams, šeimos gydytojams, šių specialybių rezidentams ir visuomenės sveikatos specialistams. Bus išduotas Vilniaus universiteto Mokslinės... Daugiau »

Konferencija Klaipėdoje „Žmogus krizinėse situacijose – norma ir patologija“

2015-08-09

Š. m. spalio 1–3 d. rengiama IX tarptautinė teismo psichiatrijos konferencija Klaipėdoje „Žmogus krizinėse situacijose – norma ir patologija“. Konferencija yra skirta psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams, teismo medikams, psichologams, psichoterapeutams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams, toksikologams, neurologams, šeimos gydytojams ir kitų specialybių gydytojams, teisininkams, konfesijos atstovams, filosofams, sociologams, medijos atstovams. Konferencijos problematika 1. Krizinių situacijų (artimųjų... Daugiau »

Vilniaus universitetas kviečia mokytis individualios psichoterapijos

2015-06-23

Jau 24-tus metus pradėsianti programa kviečia mokytis Individualios psichodinaminės psichoterapijos Vilniaus Universitete Medicinos fakultete. Individualios psichodinaminės psichoterapijos (IPT) mokymo programą organizuoja ir vykdo VU Medicinos fakultetas. Programa yra patvirtinta VU Medicinos fakulteto Taryboje ir Lietuvos psichoterapijos draugijoje. Programos absolventų pažymėjimai pripažįstami LR SAM. Programa atitinka EAP (Europos psichoterapijos asociaciacijos) keliamus reikalavimus Europos psichoterapeuto sertifikatui gauti,... Daugiau »

Vaikams psichikos sveikatos specialisto pagalba teikiama nemokamai

2015-06-18

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad vaikai nuo gimimo iki 18 metų yra draudžiami valstybės lėšomis, todėl už gydymo įstaigoje jiems suteiktas psichikos sveikatos priežiūros specialistų paslaugas mokėti nereikia. Už tai sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Sveikatos specialistai nuolat atkreipia dėmesį, kad tėvai ir globėjai turi visada... Daugiau »

Konferencija Vilniuje „Priklausomybės ligų gydymo aktualijos“

2015-05-18

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto psichiatrijos klinika bei Vilniaus priklausomybės ligų centras kviečia į mokslinę–praktinę konferenciją „Priklausomybės ligų gydymo aktualijos: paslaugų spektro įvairovė, paslaugų tęstinumas ir koordinavimas, komandinis darbas, specialistų ir įstaigų bendradarbiavimas“, kuri vyks 2015 m. birželio 4 d. Konferencijos vieta: Viešbutis „PANORAMA“, Sodų g. 14, Vilnius. Konferencijos tikslas – aptarti įrodymais pagrįstus priklausomybių gydymo metodus, skatinti individualų paciento... Daugiau »

Nemokamos konsultacijos išgyvenantiems krizę ir savižudiškų ketinimų turintiems asmenims

2015-05-04

Valstybiniame psichikos sveikatos centre esantis Savižudybių prevencijos biuras plečia savo veiklą. Nuo 2015 m. gegužės mėn. 4 d. pradeda teikti nemokamas anonimines psichologų ir psichiatrų konsultacijas internetu: Antradieniais 14.00 – 16.00 val. Trečiadienias 15.00 – 19.00 val. Ketvirtadieniais 10.00 – 12.00 val. Paslauga skirta išgyvenantiems krizę ir savižudiškų ketinimų turintiems asmenims. Dažniausiai praktikoje su psichologu... Daugiau »

Kvietimas į psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą

2015-05-04

LPaD mokymo komitetas skelbia priėmimą į atnaujintą Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą. Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programa: Neformaliųjų studijų programa. Sudaryta remiantis Europos psichoanalitines psichoterapijos federacijos (EFPP) standartais. Atitinka VU profesinio tobulinimosi kursų reglamentą. Pripažistama Europos bei Skandinavijos šalyse. Programos tikslas: Paruošti profesionalius psichoanalitinius psichoterapeutus. Programa skirta: Psichologams, turintiems universitetinį (magistro) diplomą. Gydytojams, gydytojams rezidentams. Programos mokytojai – psichoanalitikai ir... Daugiau »

A. Navickas. Jungtinė VU ir LMTA magistratūros studijų programa – Muzikos terapija

2015-04-30

Vilniaus universitetas kartu su Lietuvos muzikos ir teatro akademija nuo rudens pradės įgyvendinti jungtinę muzikos terapijos magistrantūros studijų programą – Muzikos terapija. Muzikos terapijos programa pradėta kurti Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidento doc. dr. A. Navicko ir Lietuvos muzikos terapijos asociacijos prezidentės doc. V. Aleksienės iniciatyva. Bendradarbiavimo koordinatorė buvo gydytoja reabilitologė V. Kirtiklienė, kuri jau daug metų... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti