WPA Inter Zonal Congress 2017 Vilnius

2016-12-03

It is our privilege and a special pleasure to welcome you to Vilnius for the WPA Inter Zonal Congress which will be held from 3 to 6 May 2017. Congress rests with the theme: Changing Society, Changing Psychiatry and Changing Self. It is expected to attract psychiatrists and other mental health professionals from around the... Daugiau »

Įsteigta Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Alumni asociacija

2016-12-02

Gruodžio 1 dieną Lietuvos sveikatos mokslų universitete susirinko vieni žymiausių universiteto absolventų, kurie tapo savo Alma Mater alumnų asociacijos steigėjais. Konferencijos metu buvo patvirtintas LSMU Alumni asociacijos prezidentas, valdyba, kontrolės komisija ir įstatai. LSMU Alumni vienys Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), Kauno medicinos universiteto (KMU) ir Lietuvos veterinarijos akademijos (LVA) absolventus. „Mes įkūrėme tai, apie... Daugiau »

Naujas leidinio „Psichiatrijos žinios“ numeris jau internete (Nr. 61 / liepa – gruodis)

2016-11-29

Gerbiami kolegos ir visi šio žurnalo skaitytojai, po 9-erių metų pertraukos rankose vėl turime spausdintą žurnalo „Psichiatrijos žinios“ numerį! Džiaugiuosi šiuo pasiekimu ir nuoširdžiai dėkoju visiems, prisijungusiems prie atgimstančio leidinio savo darbais ir palaikymu. Pagrindinė šio numerio tema – Lietuvos psichiatrų asociacijos (LPA) kraštų veiklos apžvalga. Viliuosi, kad, susipažinus su kiekvieno krašto nuveiktais darbais ir... Daugiau »

Konferencija „Psichiatrijos raida nepriklausomoje Lietuvoje“

2016-11-24

Lietuvos psichiatrų asociacija bei VU MF Psichiatrijos klinika kviečia į mokslinę konferenciją „Psichiatrijos raida nepriklausomoje Lietuvoje“, kuri vyks š.m. lapkričio 30 d. Konferencijos vieta – „Radisson Blu Hotel Lietuva“, Konstitucijos pr. 20, Vilnius. Konferencija skirta: psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams, psichoterapeutams, psichologams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams, kitų specialybių gydytojams, studentams, rezidentams. Bus išduodamas 6 valandų konferencijos pažymėjimas. KONFERENCIJOS... Daugiau »

Renkama nauja Kognityvinės ir elgesio terapijos studijų grupė

2016-11-03

Jau ketvirtus metus LSMU vykdomas mokymas, dėl savo praktiškumo, įvairiapusiškumo bei dėstytojų profesionalumo puikiai vertinamas jau baigiančiųjų mokymus ir esamų kursantų. Mokymai skirti visų specialybių gydytojams ir psichologams. Mokslų pradžia – 2017 m. vasario mėn. Trukmė – 3 metai. Pagrindinė mokymų dalis vyksta auditorijoje savaitgaliniais blokais (penktadienis-šeštadienis-sekmadienis) 1 arba 1-2 kartus per mėn. Kurso vadovas... Daugiau »

Renkama nauja porų ir šeimos psichoterapijos grupė

2016-10-25

Porų ir šeimos psichoterapijos mokymų programą organizuoja ir vykdo Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas, bendradarbiaujant su užsienio šalių partneriais. Šeimos santykių institutas 2013 m. sausio mėn. tapo asocijuotu Europos Šeimos psichoterapijos Asociacijos mokymo įstaigų (EFTA-TIC) nariu, o parengta mokymų programa yra patvirtinta šios asociacijos taryboje ir atitinka Europos Šeimos Psichoterapijos Asociacijos mokymo reikalavimus. Programa vykdoma... Daugiau »

Naujas leidinys „Psichiatrijos naujienos“

2016-10-23

Lietuvos psichiatrų asociacija ir Lietuvos žmogaus genetikos draugija pristato naują leidinio „Psichiatrijos naujienos“ numerį. Šiame žurnalo numeryje skaitykite: Doc. dr. Alvydo Navicko įžanginis žodis In Memoriam prof. habil. dr. Algirdui Dembinskui In Memoriam prof. dr. Vitai Danilevičiūtei Psichotropinių vaistų suvartojimas Lietuvoje ir Europoje Benzodiazepinų vartojimas Kaip nepasiklysti benzodiazepinų gausoje ir parinkti geriausią preparatą pacientui? Nemiga... Daugiau »

Pirmoji Lietuvoje tarptautinė šokio-judesio terapijos konferencija

2016-10-16

Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacija, Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilniaus Universitetas Medicinos fakultetas bei Lietuvos psichiatrų asociacija kvieča į pirmąją Lietuvoje tarptautinę šokio-judesio terapijos konferenciją „Šokio-judesio terapijos gama: plotmės ir gelmės“. Tarptautinėje konferencijoje dalyvaus šokio-judesio terapeutai iš Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos, kurie ne tik dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, bet ir praves praktinius užsiėmimus. Konferencija vyks: 2016 m.... Daugiau »

Konferencija Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje“

2016-10-15

Kviečiame į konferenciją Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje” š. m. spalio 20 dieną. Konferencija skirta ne tik šeimos, bet ir visų specialybių gydytojams. Konferencijos vieta: Viešbučio „Crowne Plaza“ konferencijų salė, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius. Registracija vyks 8.30-9.30 val. Visą konferencijos programą galite rasti ČIA. Informacija dalyviams: Dalyvavimas konferencijoje mokamas (mokestis grynaisiais pinigais mokamas konferencijos dieną):... Daugiau »

LPA pasirašė Atėnų deklaraciją prieš karą

2016-09-25

Antikarinė Atėnų deklaracija Yra žinoma, kokios pražūtingos yra žmogaus sukeltų negandų pasekmės ir žmonija yra šių katastrofiškų padarinių liudininkė. Karas yra baisiausia žmogaus sukelta nelaimė ir turi tragiškų bei nepriimtinų pasekmių psichinei žmonių sveikatai. Katastrofiškas poveikis psichikos sveikatai yra ilgalaikis, persiduodantis iš kartos į kartą bei papildomai veikiamas pabėgėlių krizės tiek kilmės šalyse, tiek kitur.... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti