Psichiatrijos ir teismo psichiatrijos paslaugų teikimo ypatumai Lietuvoje ir Izraelyje

2016-05-20

Š. m. birželio 3 dieną kviečiame į tarptautinę mokslinę – praktinę konferenciją „Psichiatrijos ir teismo psichiatrijos paslaugų teikimo ypatumai Lietuvoje ir Izraelyje“. Konferencijos vieta: LR Seimas, Kovo 11-osios salė (I rūmai), Gedimino pr. 53, Vilnius Konferencija skirta: gydytojams teismo psichiatrams, gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, sveikatos psichologams, psichoterapeutams, visų specialybių gydytojams, slaugytojams, socialiniams darbuotojams. Konferencijoje dalyvaus 28... Daugiau »

Dailės terapijos metodai vaikams

2016-05-18

Seminarų ciklas: „Dailės terapijos metodai vaikams“ 2016 – 2017 m. Darbas su vaikas yra įdomus, prasmingas ir pilnas nuostabių patyrimų. Tačiau terapiniame ar ugdomajame procese tenka susidurti su daugybe iššūkių, klausimų ir išbandymų. Kviečiame pagilinti savo žinias ir dalyvauti teorinių – praktinių seminarų cikle „Dailės terapijos metodai vaikams“. Kam programa skirta? Specialistams, kurie ketina integruoti... Daugiau »

Įsisąmoninimo psichologijos metodikos jauniems žmonėms ir vaikams

2016-05-18

2016 metų liepos 2 dieną (šeštadienį) Vilniuje, Vytenio g. 9, Grata Hotel viešbučio Forte salėje vyks Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidento dr. Juliaus Neverausko praktinis seminaras „Įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) metodikos jauniems žmonėms ir vaikams“. Seminaras yra skirtas gydytojams, psichologams, psichoterapeutams ir asmenims, dirbantiems su vaikais ir jaunimu. Seminare bus pateikta naujausia medžiaga apie tai,... Daugiau »

Praktiniai seminarai: Psichologinė trauma ir metaforų kalba jos įveikimui

2016-05-04

Kviečiame susipažinti su efektyvia darbo priemone, tinkančia dirbant su psichologinėmis traumomis, priklausomybėmis ir kt.,  kurią gali naudoti psichologai, socialiniai darbuotojai, medikai, pedagogai. Ši projektyvi metodika – metaforinės asociatyvinės kortos, leidžia apeiti racionalų mąstymą, panaikinti gynybas ir pasipriešinimą, suteikti sąlygas dialogui tarp žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio, padeda rekonstruoti traumuojančias patirtis, suformuluoti ir išreikšti jas žodžiais... Daugiau »

Konferencija apie psichikos sutrikimų gydymą

2016-05-01

Lietuvos psichiatrų asociacija š. m. gegužės 13 dieną kviečia į teorinę-praktinę konferenciją Klaipėdoje „Medikamentinis ir nemedikamentinis psichikos sveikatos sutrikimų gydymas“. Organizatorius: LPA Klaipėdos krašto filialas Vieta: Viešbutis „Euterpė“, Daržų g. 9 / Aukštoji g. 15, Klaipėda KONFERENCIJOS PROGRAMA: 13.30–14.00 Registracija 14.00–14.15 Sveikinimo žodis. LPA Klaipėdos krašto filialo pirmininkas, Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyriausiasis gydytojas, gyd. psichiatras Aleksandras Slatvickis 14.15–15.00 Šiuolaikinis požiūris... Daugiau »

Paaiškėjo geriausi Kauno metų gydytojai

2016-04-28

Tarptautinės medicinos darbuotojų dienos proga Kaune apdovanoti geriausi metų gydytojai. Svarbiausioje „Metų gydytojo“ nominacijoje apdovanotas Kauno klinikų Akušerijos skyriaus vadovas Valdas Gintautas. Jam apdovanojimą rotušėje įteikė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. „Noriu kauniečiu vardu pasveikinti visus mūsų miesto gydytojus. Kauno medikai yra žinomi, vertinami ir mylimi ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų“, – sveikindamas... Daugiau »

Balandžio 27 – Lietuvos medicinos darbuotojų diena

2016-04-27

Sveikiname su Lietuvos medicinos darbuotojų diena! Šiandien verta prisiminti Hipokrato priesaiką. Žemiau rasite tekstus Atnaujintos Hipokrato priesaikos ir Originalo. ATNAUJINTA HIPOKRATO PRIESAIKA (1997 m.) Savo šeimos, mokytojų ir medicinos profesijos brolių akivaizdoje iškilmingai prisiekiu, kad, sutelkdamas visus savo sugebėjimus laikysiuosi šios priesaikos. Visas mano gyvenimas tebūna skirtas tarnauti žmonijai, saugosiu žmogaus gyvybę ir jos neliečiamumą... Daugiau »

Kvietimas: Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programa

2016-04-27

Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras bei Lietuvos psichoanalizės draugija skelbia kandidatų priėmimą į psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programą. Psichoanalitinės psichoterapijos mokymo programa –  Neformaliųjų studijų programa –  Sudaryta remiantis Europos psichoanalitinės psichoterapijos federacijos (EFPP) standartais –  Atitinka VU profesinio tobulinimosi kursų reglamentą –  Pripažįstama Europos bei Skandinavijos šalyse Programos tikslas Paruošti profesionalius... Daugiau »

Minima Pasaulinė Gyvybės diena

2016-04-24

Kasmet paskutinį balandžio sekmadienį minima Pasaulinė Gyvybės diena. Šiemet Pasaulinei gyvybės dienai ir Pasaulio gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacijos 25-mečiui paminėti 2016 m. balandžio 25 d. (pirmadienį) rengiama jubiliejinė konferencija „Iššūkiai ir galimybės puoselėjant gyvybės kultūrą Lietuvoje“. Renginio vieta: Konstitucijos salė, I Seimo rūmai, Lietuvos Respublikos Seimas, Gedimino pr. 53, Vilnius KONFERENCIJOS PROGRAMA

Teismo psichiatrijos konferencija Seime

2016-04-19

Kviečiame į 2016 m. birželio 3 d. įvyksiančią konferenciją „Psichiatrijos ir teismo psichiatrijos paslaugų teikimo ypatumai Lietuvoje ir Izraelyje“ LR Seime. Konferencijoje dalyvaus 25 psichiatrų bei teismo psichiatrų delegacija iš Izraelio. Konferencija skirta gydytojams teismo psichiatrams, gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichoterapeutams, sveikatos psichologams, socialiniams darbuotojams, bendrosios praktikos slaugytojoms. Oficiali konferencijos kalba –... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti
Prev Next
Gegužė 2016
Pi. A. T. K. Pe. Š. Sk.
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031