LPA pasirašė Atėnų deklaraciją prieš karą

2016-09-25

Antikarinė Atėnų deklaracija Yra žinoma, kokios pražūtingos yra žmogaus sukeltų negandų pasekmės ir žmonija yra šių katastrofiškų padarinių liudininkė. Karas yra baisiausia žmogaus sukelta nelaimė ir turi tragiškų bei nepriimtinų pasekmių psichinei žmonių sveikatai. Katastrofiškas poveikis psichikos sveikatai yra ilgalaikis, persiduodantis iš kartos į kartą bei papildomai veikiamas pabėgėlių krizės tiek kilmės šalyse, tiek kitur.... Daugiau »

Kvietimas mokytis grupinės terapijos VU 2017 m.

2016-09-25

Vilniaus universitetas kartu su Lietuvos grupinės analizės draugija vykdo podiplomines darbo su grupėmis mokymo programas (Psichodinaminės grupių psichoterapijos, Grupinės analizės ir Darbo su suaugusiųjų grupėmis organizacijose), į kurias kviečiami psichiatrai bei psichiatrijos rezidentai kelti savo profesinę kvalifikaciją arba įgyti psichoterapeuto kvalifikaciją. Mokymai skirti visiems, kam įdomūs žmonių tarpusavio santykiai, grupių psichodinaminiai procesai ir grupių vedimo dėsningumai.... Daugiau »

IV-oji Lietuvos psichoanalitikų draugijų konferencija „Išgyvenimas psichoterapijoje“

2016-09-23

Dauguma terapeutu susiduria su labai intensyviais neigiamais jausmais, kai pacientai siekia sugriauti terapija, kai terapinis santykis yra sado/mazochistinis. Kaip išgyventi/ištverti terapeutui savo bejegiškuma, kai pacientai nori sunaikinti terapeuta ir terapini ryši? Kaip išbuti destruktyvume? Kaip dirbti, kai stokojama empatijos pacientui? Ka daryti terapeutui, pastebejus savo mazochistines apraiškas, esant tokiam santykiui? Ka daryti terapeutui, susidurus su savo agresija pacientui? Š. m.... Daugiau »

Teorinis ir praktinis seminaras „Meno poveikis žmogaus gerovei“

2016-09-16

Kviečiame dalyvauti teoriniame ir praktiniame seminare „Meno poveikis žmogaus gerovei“ rugsėjo 24d., šeštadienį, Užupio meno inkubatoriaus erdvėse (Užupio g. 2 ir Krivių g. 10A). Renginio metu vyks 8 teminės paskaitos ir 7 dirbtuvės. Seminaro metu kviečiame giliau pažinti meno terapiją ir jos teikiamą naudą, bendradarbiavimo galimybes ir jo formas, šio bendradarbiavimo teikiamą naudą. Šiuo projektu... Daugiau »

Fizinė negalia ar emociniai sutrikimai – ne kliūtis jausmams

2016-09-15

Neįgalius ar elgesio sutrikimų turinčius vaikus auginantys kauniečiai gali atsikvėpti lengviau. Kaune gimsta naujos iniciatyvos kompleksinei pagalbai teikti. Viena jų – šiemet liepą duris atvėrusi „Pojūčių klinika“, kurioje laukiami ne tik mažieji pacientai, bet ir jų šeimų nariai. Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ Kauno regiono padalinio vadovė Lina Samuolytė tvirtina, kad tai unikalus socialinis projektas,... Daugiau »

Konferencija Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje“

2016-09-12

Kviečiame į konferenciją Vilniuje „Psichotropinių vaistų taikymas šeimos gydytojo praktikoje” š. m. spalio 20 dieną. Konferencija skirta ne tik šeimos, bet ir visų specialybių gydytojams. Konferencijos vieta: Viešbučio „Crowne Plaza“ konferencijų salė, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius. Registracija vyks 8.30-9.30 val. Visą konferencijos programą galite rasti ČIA. Informacija dalyviams: Dalyvavimas konferencijoje mokamas (mokestis grynaisiais pinigais mokamas konferencijos dieną):... Daugiau »

Tarptautinis Pasaulinės psichiatrų asociacijos kongresas Keiptaune

2016-09-11

Pasaulinė psichiatrų asociacija iškilmingai kviečia į tarptautinį kongresą Keiptaune (PAR) „Psichiatrija: kompleksinė pagalba visuomenei“, kuris vyks šių metų lapkričio 18-22 dienomis. Kongreso tema ragina aptarti ir diskutuoti apie psichiatrijos atsakomybės ir atskaitomybės visuomenei koncepciją, kylančias kontraversijas ir padarinius psichiatrinės praktikos kontekste. Renginio dalyviai kviečiami prisidėti diskutuojant apie kertinius socialinės sutarties aspektus psichiatrijoje. Kongreso programoje iškilūs... Daugiau »

Savižudybių prevencijos diena

2016-09-08

Kasmet rugsėjo 10 d. minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia miestiečius nelikti abejingus ir prisijungti prie akcijos „Uždek žvakutę Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti“. Akcija vyks šeštadienį 19.30 val. Kauno Rotušės aikštėje. Savižudybė yra viena rimčiausių visuomenės sveikatos problemų. Nors Lietuvoje savižudybių skaičius mažėja, tačiau pagal nusižudžiusių asmenų skaičių... Daugiau »

Naujas leidinio „Psichiatrijos žinios“ numeris jau internete

2016-08-01

Gerbiami kolegos ir visi šio žurnalo skaitytojai, džiaugiuosi, kad seniai planuoto atnaujinti leidinio „Psichiatrijos žinios“ numeris išvydo dienos šviesą. Viliuosi, kad pavyks organizuoti nuolatinį šio žurnalo leidimą mažiausiai keturis kartus per metus ir prasmingai papildyti jau esamą Lietuvos psichiatrų asociacijos žinių sklaidą. Šiame numeryje daugiausiai dėmesio skyrėme psichiatrijos darbo apžvalgai bei rezultatams, taip pat savižudybių... Daugiau »

In Memoriam prof. Algirdui Dembinskui

2016-07-24

Su giliu liūdesiu pranešame, kad netekome iškiliausio Lietuvos psichiatro, humanistinės krypties psichiatrijoje pradininko, pagrindinio psichinės sveikatos minties formuotojo, visų šiuolaikinės psichiatrijos specialistų mokytojo, ypatingai talentingo ir jautraus gydytojo, habilituoto daktaro, profesoriaus Algirdo Dembinsko. Prof. Habil. Dr. Algirdas Dembinskas (1939 07 06 – 2016 07 23) Prof. Habil. Dr. Algirdas Dembinskas gimė 1939 metais liepos 6... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti
Prev Next
Spalis 2016
Pi. A. T. K. Pe. Š. Sk.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31