24-asis Europos Psichiatrijos kongresas Madride

2016-01-12

Europos psichiatrų asociacija (EPA) 2016 m. kovo 12-15 dienomis kviečia į 24-ąjį Europos Psichiatrijos kongresą Madride (Ispanijoje). EPA kongresas – tai tarptautinis psichiatrų susitikimas, skirtas vystyti psichiatriją Europoje ir gerinti psichinę sveikatą visame pasaulyje. Vadovaujantis šūkiu „Link susikalbėjimo Europos psichiatrijoje“ (angl. Towards a Common Language in European Psychiatry), EPA kongreso metu bus aprėpti naujausi pasiekimai... Daugiau »

Lietuvos psichiatrų asociacijos raštas Sveikatos apsaugos ministerijai

2015-12-24

Siekiant užtikrinti psichiatrijos destigmatizaciją Lietuvoje ir sumažinti Lietuvos žmonių diskriminavimą, Lietuvos psichiatrų asociacija išsako oficialią poziciją dėl Sveikatos apsaugos ministerijos pateikto rašto, kuriuo numatoma keisti ligų, trukdančių asmenims teikti slaugos ir akušerijos paslaugas, sąrašo, numatant, kad jis bus taikomas ir gydytojams. LPA raštas SAM

Nemokami renginiai Lazdynų poliklinikos psichikos sveikatos centre

2015-11-12

Visi norintys yra kviečiami dalyvauti Lazdynų rajono gyventojų psichikos sveikatos stiprinimo, savižudybių ir smurto prevencijos programos nemokamuose renginiuose. Grupinės psichoterapijos užsiėmimai Grupinė psichoterapija – efektyvus metodas, kuriame, padedamas specialisto, klientas problemas sprendžia žmonių grupėje, pasinaudodamas jų patirtimi. Dalyvaujant grupinėje terapijoje galima išgirsti daug skirtingų požiūrių, nuomonių iš kitų dalyvių, pasinaudoti kitų žmonių patarimais, patirtimi. Grupinės terapijos... Daugiau »

Renkama nauja Porų ir šeimos psichoterapijos grupė

2015-11-12

Porų ir šeimos psichoterapijos mokymų programą organizuoja ir vykdo Viešoji įstaiga Šeimos santykių institutas, bendradarbiaujant su užsienio šalių partneriais. Šeimos santykių institutas 2013 m. sausio mėn. tapo asocijuotu Europos Šeimos psichoterapijos Asociacijos mokymo įstaigų (EFTA-TIC) nariu, o parengta mokymų programa yra patvirtinta šios asociacijos taryboje ir atitinka Europos Šeimos Psichoterapijos Asociacijos mokymo reikalavimus. Programa vykdoma... Daugiau »

LPA konferencija „Pasiekimai ir problemos psichiatrijos priežiūroje 2015 metais Lietuvoje“

2015-11-03

Kviečiame visus į LPA mokslinę – praktinę konferenciją „Pasiekimai ir problemos psichiatrijos priežiūroje 2015 metais Lietuvoje“. Konferencija įvyks 2015 m. lapkričio mėn. 19 d. 16:00 val. Vilniuje „Vaidilos Teatro“ konferencjų salėje. Konferencijoje dalyvaus žymus Belgų psichiatras, Leveno universiteto Psichiatrijos klinikos vadovas prof. Koen Demyttenaere. Su juo galite susipažinti pažiūrėję nuorodą: http://www.cnschronicle.com/2013/01/on-the-importance-of-anhedonia-in-the-management-of-depressive-disorder-episodes-part-2/# KONFERENCIJOS PROGRAMA

Tarptautinė konferencija „Kanapės – iššūkis moderniai visuomenei“

2015-10-21

2015 m. lapkričio 27 d., penktadienį (pradžia – 9 valandą), Kaune, Miško g. 11, viešbučio „Europa Royale Kaunas“ konferencijų salėje vyks tarptautinė konferencija „Kanapės – iššūkis moderniai visuomenei“. Liberalėjant požiūriui į kanapių vartojimą, daugėja su tuo susijusių psichikos sveikatos sutrikimų. Stokodami visapusiškos informacijos psichiatrai, psichologai, psichoterapeutai, neurologai, šeimos gydytojai, socialiniai darbuotoja ir kiti su šia problema susiduriantys specialistai dažnai patiria sunkumų konsultuodami... Daugiau »

Kviečiame dalyvauti biblioterapijai skirtoje konferencijoje

2015-10-19

Birštono viešoji biblioteka, plėtodama biblioterapijos paslaugas, tradicinį knygos skaitymą, derindama su psichologija, daile, muzika, įgyvendina projektą ,,Inovatyvių terapijų taikymas ir sklaida bibliotekoje”. Birštoniečius ir kurorto svečius kvietėme į biblioterapinių renginių ciklą rašytojas + psichologas, kuris suteikė galimybę į knygos skaitymą pažvelgti naujai. Didelio susidomėjimo sulaukė netradicinė popietė su Kauno kaniterapinės pagalbos centro prezidente I. Šikšniuvienė, šio centro savanoriais ir jų... Daugiau »

Kvietimas į konferenciją „Kanapės – iššūkis moderniai visuomenei“

2015-10-12

2015 metų lapkričio 27 d. Kaune vyks pirmoji tarptautinė Baltijos šalių konferencija „Kanapės – iššūkis moderniai visuomenei“, skirta kanapių vartojimo prevencijai bei jų sukeltų psichikos sveikatos sutrikimų gydymui. Visuomenėje sparčiai augant kanapių vartojimo apimčiai, didėja ir su tuo susijusių problemų skaičius. Tuo pat metu psichikos sveikatos specialistai susiduria su vis didesniu nuo kanapių priklausomų pacientų skaičiumi,... Daugiau »

Lietuvoje įkurta asociacija skirta nusižudžusiųjų artimiesiems

2015-10-10

2015 metų rugsėjo 8 dieną Lietuvoje įkurta asociacija „Artimiems“ (toliau – asociacija), siekianti suburti nusižudžiusių artimuosius, skatinti nebijoti kalbėtis ir padėti vieni kitiems išgyventi skaudžias netektis. Pagrindinis asociacijos tikslas – vienyti artimo savižudybę patyrusius asmenis, atstovauti jų interesams, šviesti visuomenę ir mažinti stigmą, susijusią su netektimi dėl artimo savižudybės. Artimiesiems dažnai kyla įvairių jausmų ir... Daugiau »

Pasaulio psichiko sveikatos diena 2015

2015-10-10

Kiekvienais metais spalio 10 dieną yra minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Šių metų tema yra „Orumas ir psichikos sveikata“. Lietuvos psichiatrų asociacija kviečia visus pagalvoti apie savo psichinę sveikatą, įvertinti savo elgesį, išklausyti artimųjų nuomonę, aptarti psichinės sveikatos gerinimo būdus ir suplanavus veiksmų planą ORIAI to siekti ir GERBTI tuos, kurie siekia geresnės psichinės sveikatos.... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti