LPA kviečia: nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Kompleksinis požiūris į vaikų, paauglių ir suaugusiųjų psichikos sutrikimų diagnostiką ir gydymą“

2024-05-07


Gegužės 23 d. nuo 10.45 iki 17.30 val.
Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos psichiatrų asociacija kartu su Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugija, Lietuvos psichologų sąjunga bei LSMU Medicinos akademijos Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinika kviečia į nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Kompleksinis požiūris į vaikų, paauglių ir suaugusiųjų psichikos sutrikimų diagnostiką ir gydymą“.

Pirmoji konferencijos dalis skirta Vaiko dienai (šiemet tai yra gegužės 17 d.). Antroji dalis skirta suaugusiųjų psichikos sutrikimų diagnostikos ir gydymo klausimams. Iš viso girdėsite bei matysite 11 pranešimų, kuriuos skaitys patyrę lektoriai, savo sričių profesionalai.

Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus visiems lektoriams. Taip pat visi prisijungę dalyviai vėliau turės galimybę peržvelgti konferencijos vaizdo įrašą.


Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichoterapeutams, medicinos psichologams, teismo psichiatrams, teismo psichologams, vaikų neurologams, dailės terapeutams, ergoterapeutams, psichikos sveikatos slaugytojams bei medicinos gydytojams (kitos specialybės).

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda:
konferencijos programa.


REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją vyksta nuotoliniu būdu iki gegužės 21 d. 18:00 val.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją


DALYVAVIMO MOKESTIS

  • Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams – 20 Eur.
  • Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugijos nariams – 20 Eur.
  • Lietuvos psichologų sąjungos nariams – 20 Eur.
  • LSMU MA MF Psichiatrijos klinikos darbuotojams – 20 Eur.
  • LPA, LPS arba LVPPD valdybos narėms/nariams – nemokamai.
  • Konferencijos lektoriams – nemokamai.
  • Medicinos ir psichologijos studijų studentams, gydytojams rezidentams – 10 Eur.
  • Visiems kitiems – 40 Eur.

Dalyvavimo mokestis turi būti pervestas į LPA sąskaitą iki gegužės 21 d. 24:00 val. LPA banko sąskaitos nr. LT077300010000548077. Gavėjas: Lietuvos psichiatrų asociacija.

Dalyviams bus išduoti 6 akademinių valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Renginys yra užregistruotas METAS sistemoje, suderintas su Higienos centru.

SVARBU: susimokėjusiems ir nedalyvavusiems dalyviams pinigai nebus grąžinami, pažymėjimas nebus išduodamas.

Iki pasimatymo nuotolinėje konferencijoje!Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“