Seksualinis elgesys tokia apimtimi pasaulyje dar nėra tyrinėtas – dalyvaukite tyrime!

2021-11-26

Tyrimo anketa Mieli kolegos, LPA valdybos narė Vesta Steiblienė turi asmeninį prašymą, kuris siejasi su atliekamu moksliniu tyrimu. 45 šalių pasaulio mokslininkai inicijuoja plataus masto novatorišką mokslinį tyrimą, pavadintą „International Sex Survey“, kurį Lietuvoje vykdo LSMU Neuromokslo instituto Elgesio medicinos laboratorijos mokslininkai – klinikinis psichologas dr. Julius Burkauskas ir gydytoja psichiatrė prof. Vesta Steiblienė. Tyrime... Daugiau »

Naujas „EPA Minds Online“ numeris N°10/2021 (anglų k.)

2021-11-25

EPA Minds Online N°10/2021 Mieli kolegos, kviečiame skaityti mūsų bendruomenei aktualaus leidinio „EPA Minds Online“ naujausią numerį. „EPA Minds Online“ yra oficialus Europos psichiatrų asociacijos (EPA) mėnesinis elektroninis informacinis leidinys, kuriame pateikiama naujausia informacija apie EPA veiklą, komitetų sprendimus bei renginius. Leidinio „EPA Minds Online“ naujausią numerį rasite čia: EPA Minds Online N°10/2021. Šio leidinio... Daugiau »

Prasidėjo registracija į nuotolinę LPA mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

2021-11-23

Gruodžio 8 d., nuo 9:30 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Programa | Registracija Mieli kolegos, gruodžio 8 d., kaip ir skelbėme, startuoja depresijos atvejų diagnostikos ir gydymo konferencija. Programoje matote gausų būrį kolegų, kurie pateiks atvejus, komentuos, dalinsis teorine medžiaga, pirmininkaus šiame renginyje. Mes matome mokslininkus ir praktikus, patyrusius kolegas ir ties profesinės karjeros pradžia... Daugiau »

Elektroninė registracija į konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

2021-11-23

Konferencijos programa | Kvietimas į konferenciją Mieli kolegos, užpildę žemiau esančius laukelius, spustelėkite mygtuką „Registruotis“ ir gausite informaciją apie registracijos patvirtinimą jūsų nurodytu el. pašto adresu. Registracija į konferenciją vyksta iki 2021 m. gruodžio 3 d. imtinai. Jei turite klausimų dėl registracijos, susisiekite el. paštu info@psichiatrija.lt. DĖMESIO! Jei registruojate ne tik save, bet ir savo kolegas,... Daugiau »

Nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

2021-11-18

Gruodžio 8 d., trečiadienį, Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Mieli kolegos, gruodžio 8 dieną, trečiadienį, kviečiame į nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“. Jos metu bus analizuojami 4 depresijos atvejai, kuriuos pristatys gydytojai praktikai. Keli ekspertai pateiks savo komentarus, taip pat sulauksime trumpo mokslinio pranešimo nagrinėjamo atvejo tema, o po to mūsų... Daugiau »

Naujas leidinio „Consortium Psychiatricum“ numeris (anglų k.)

2021-11-12

„Consortium Psychiatricum“ Volume 2, Issue 3, 2021 Mieli kolegos, kviečiame skaityti mūsų bendruomenei aktualaus leidinio „Consortium Psychiatricum“ naujausią numerį. „Consortium Psychiatricum“ yra mokslinis recenzuojamas medicinos žurnalas, kurį 2020 m. įkūrė Rusijos psichiatrų draugija (RSP) kartu su Rusijos mokslo pažangos asociacija (RAAS). Leidinio naujausią numerį rasite šioje nuorodoje: „Consortium Psychiatricum“ Vol 2, Issue 2, 2021. Keturis kartus... Daugiau »

Kviečiame į Jaunųjų psichiatrų asociacijos mokslinę konferenciją „Perspektyvos’21“

2021-11-10

2022 m. lapkričio 19 d. Nuotoliniu būdu Programa | Registracija Mieli kolegos, kasmetinė Jaunųjų psichiatrų asociacijos (JPA) konferencija PERSPEKTYVOS sugrįžta nuotoliniu formatu. Šiame iššūkių pilname laikotarpyje, kai stebimas visuomenės susipriešinimas įvairiais klausimais, JPA kviečia dialogui apie bendrystę tarp neuromokslų ir psichiatrijos. Konferencijoje Perspektyvos 2021: „Prigimtis ir patirtis smegenyse“ bus gilinamasi į prigimties ir įvairių gyvenimo... Daugiau »

Registracija į 6-ąją Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją

2021-10-26

2022 m. lapkričio 26 d. Nuotoliniu būdu Programa| Registracija Mieli kolegos, kviečiame registruotis į 6-ąją Vilniaus savižudybių intervencijos metodų konferenciją, kuri vyks lapkričio 26 d. nuotoliniu būdu. Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Visas organizacines išlaidas dengia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Sveikatos apsaugos ministerija. Konferenciją organizuoja Vilniaus universiteto Suicidologijos tyrimų centras kartu su Lietuvos psichologų sąjunga.... Daugiau »

Europos psichoterapijos asociacijos jubiliejinis 30-asis kongresas

2021-10-25

2022 m. kovo 12 – 13 d. Nuotoliniu būdu ir gyvai – Vienoje, Austrijoje Apie kongreso temas (anglų k.) | Apie pranešėjus (anglų k.) Mieli kolegos, kviečiame kalendoriuose pasižymėti kitų metų kovo 12 ir 13 dienas. Tuo metu vyks jubiliejinis 30-asis Europos psichoterapijos asociacijos kongresas. Renginys hibridinis – dalyvauti galėsite ir nuotoliniu būdu, ir gyvai... Daugiau »

Informacija susidūrusiems su problemomis dėl vaistų išrašymo

2021-10-21

Mieli kolegos, iškilus problemoms su kai kurių vaistų išrašymu, pvz. nesena problema su Triheksifenidilio hidrochloridu, SAM rekomenduoja kreiptis sekančia tvarka (žemiau rasite ištrauką iš jų laiško): „Galite tiesiogiai informuoti Registrų centrą (telefonas: +370 5 236 4577, el. pašto adresas: e.sveikata@registrucentras.lt). Tačiau, jei kiltų sunkumų, galite kreiptis ir į mane: Miglė Domeikienė Farmacijos politikos skyriaus patarėja... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“