Nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

Renginio data: 2021-12-08

Gruodžio 8 d., trečiadienį, Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Mieli kolegos, gruodžio 8 dieną, trečiadienį, kviečiame į nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“. Jos metu bus analizuojami 4 depresijos atvejai, kuriuos pristatys gydytojai praktikai. Keli ekspertai pateiks savo komentarus, taip pat sulauksime trumpo mokslinio pranešimo nagrinėjamo atvejo tema, o po to mūsų... Daugiau »

Prasidėjo registracija į nuotolinę LPA mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

Renginio data: 2021-12-08

Gruodžio 8 d., nuo 9:30 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Programa | Registracija Mieli kolegos, gruodžio 8 d., kaip ir skelbėme, startuoja depresijos atvejų diagnostikos ir gydymo konferencija. Programoje matote gausų būrį kolegų, kurie pateiks atvejus, komentuos, dalinsis teorine medžiaga, pirmininkaus šiame renginyje. Mes matome mokslininkus ir praktikus, patyrusius kolegas ir ties profesinės karjeros pradžia... Daugiau »

Elektroninė registracija į konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

Renginio data: 2021-12-08

Konferencijos programa | Kvietimas į konferenciją Mieli kolegos, užpildę žemiau esančius laukelius, spustelėkite mygtuką „Registruotis“ ir gausite informaciją apie registracijos patvirtinimą jūsų nurodytu el. pašto adresu. Registracija į konferenciją vyksta iki 2021 m. gruodžio 7 d. imtinai. Jei turite klausimų dėl registracijos, susisiekite el. paštu info@psichiatrija.lt. DĖMESIO! Jei registruojate ne tik save, bet ir savo kolegas,... Daugiau »

Priminimas apie LPA mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

Renginio data: 2021-12-08

Gruodžio 8 d., nuo 9:30 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Programa | Registracija Mieli kolegos, depresijos atvejų diagnostikos ir gydymo konferencija startuoja jau kitą savaitę! Registracijos laikotarpį pratęsėme iki gruodžio 7 d. Kviečiame užpildyti elektroninę registracijos formą ir dalyvauti konferencijoje. Programoje matote gausų būrį kolegų, kurie pateiks atvejus, komentuos, dalinsis teorine medžiaga, pirmininkaus šiame renginyje.... Daugiau »

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“