Prasidėjo registracija į nuotolinę LPA mokslinę praktinę konferenciją „Depresijos diagnostika ir gydymas: atvejų analizė“

2021-11-23


Gruodžio 8 d., nuo 9:30 val.
Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje


Programa | RegistracijaMieli kolegos, gruodžio 8 d., kaip ir skelbėme, startuoja depresijos atvejų diagnostikos ir gydymo konferencija. Programoje matote gausų būrį kolegų, kurie pateiks atvejus, komentuos, dalinsis teorine medžiaga, pirmininkaus šiame renginyje.

Mes matome mokslininkus ir praktikus, patyrusius kolegas ir ties profesinės karjeros pradžia stovinčius – Kauną ir Vilnių, Klaipėdą ir Panevėžį. Taip pat matome biologinius ir psichosocialinius gydymo metodus, juos komentuos savo srities specialistai. Tikėsimės, kad tai suteiks platų ir įdomų požiūrį į depresinių sutrikimų diagnostiką ir gydymą, ir kiekvienas iš mūsų iš šio renginio išsineš kažką naujo. Visi labai laukiami!

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda:
konferencijos programa.


REGISTRACIJA

Registracija į renginį vyksta elektroniniu būdu iki gruodžio 7 d. imtinai.

Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, psichiatrams psichoterapeutams, psichoterapeutams, psichologams psichoterapeutams, medicinos psichologams, teismo psichiatrams ekspertams, teismo psichologams ekspertams, psichikos sveikatos slaugytojams, socialiniams darbuotojams, meno terapeutams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, visų specialybių gydytojams.

Dalyviams bus išduodami elektroniniai 8 valandų kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams, susimokėjusiems mokesčius už 2021 metus imtinai.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją


DALYVIO MOKESTIS

  • Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams, susimokėjusiems mokesčius už 2021 metus imtinai, dalyvavimas nemokamas.
  • LSMU MA Psichiatrijos klinikos dėstytojams dalyvavimas nemokamas.
  • LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikos darbuotojams dalyvavimas
    nemokamas.
  • Studentams, gydytojams rezidentams ir psichinės sveikatos slaugytojams: 10 € mokestis.
  • Kitiems dalyviams: 25 € mokestis.

Mokestis turi būti sumokėtas į Lietuvos psichiatrų asociacijos sąskaitą LT077300010000548077, AB,,Swedbank” iki 2021 m. gruodžio 7 d. 12:00 val.

Priešingu atveju negarantuojame, kad bus suteiktas prisijungimas prie konferencijos.


Konferenciją organizuoja Lietuvos psichiatrų asociacija, LSMU MA Psichiatrijos klinika ir LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinika.


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“