Psichiatrijos Svogūno Nominacija

2014-04-01

„Labai ačiū visiems dalyvavusiems balandžio 1-os dienos diskusijoje Psichiatrijos problemų klausimais (galite skaityti čiared. past.). 
Visų pasiūlymai yra labai svarbūs. Ateityje ne kartą reikės dar tai diskutuoti.

PSICHIATRIJOS SVOGŪNO 2014 METAI NOMINACIJA SKIRIAMA DOC. DR. A. VERYGAI.

Jo komentarą skaitykite žemiau.
Geros nuotaikos. ALVYDAS“

Aurelijus Veryga:

Sveiki,
Labai svarbu, kad tokia diskusija vyks ir gerai, kad į ją kviečiami psichiatrai.
Norėčiau tikėtis, kad šitame pasitarime psichikos sveikatos priežiūra nebus nusiaurinta tik iki asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ir sutrikimų gydymo, nes ne tai labiausiai įtakoja Lietuvos žmonių psichikos sveikatos būklę.
Nesuprantu kokį ryšį su psichikos sveikatos būkle ir stigmatizacija turi trikampiai durų užraktai ir stiklai duryse.
Taip pat matau besitęsiantį piktybišką norą ignoruoti egzistuojančius įstatymus ir gerąją pasaulio praktiką ir siūlymai ne tik nepadėti pacientams, bet ir toliau kurti jiems sąlygas jiems sirgti, kalbu apie šį pasiūlymą:
„jeigu skyriuje nėra rūkymui skirto kambario su ventiliacija – 20 000 Lt įstaigos vadovui ir t.t.);“
Jei ir toliau bus teikiami tokie siūlymai, vertinsiu tai kaip piktybišką įstatymų nesilaikymo kurstymą ir padarysiu viską, kad už tai atsakingos intitucijos patikrintų kiekvieną gydymo įstaigą su rūkomuojų, ir už jo Įrengimą, o ne neįrengimą būtų paskirtos baudos, kurios yra numatytos įstatyme.
Taip pat galiu užgarantuoti, kad tokius siūlymus nuo šiandien jau rašysiu ne į savo tinklaraščius, o atidavinėsiu teisiogiai žurnalistams su tokius pasiūlymus teikiančių žmonių pavardėmis, nes tokio neišprusimo ir nenoro padėti pacientams jau seniai negirdėjau.

 

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“