LPA kviečia: nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Savižudybės gydymo įstaigose: moksliniai, praktiniai ir prevencijos aspektai“

Renginio data: 2022-09-28

Rugsėjo 28 d., nuo 10:00 iki 16:15 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Konferencijos programa | Elektroninė registracija Mieli kolegos, Lietuvos psichiatrų asociacija kartu su LSMU MA MF Psichiatrijos klinika ir LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinika organizuoja nuotolinę praktinę konferenciją „Savižudybės gydymo įstaigose: moksliniai, praktiniai ir prevencijos aspektai“. Konferencijoje nagrinėsime savižudybės rizikos veiksnių identifikavimą bei diagnostiką,... Daugiau »

Elektroninė registracija į konferenciją „Savižudybės gydymo įstaigose: moksliniai, praktiniai ir prevencijos aspektai“

Renginio data: 2022-09-28

Konferencijos programa | Kvietimas į konferenciją Mieli kolegos, užpildę žemiau esančius laukelius, spustelėkite mygtuką „Registruotis“. Jei turite klausimų dėl registracijos, susisiekite el. paštu info@psichiatrija.lt, telefonu +370 686 9650. DĖMESIO! Jei registruojate ne tik save, bet ir savo kolegas, prašome nurodyti visų registruojamų dalyvių asmeninius el. pašto adresus. Dalyvių registracija su pasikartojančiu el. pašto adresu bus atšaukta.... Daugiau »

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“