Kviečiame į mokslinę praktinę konferenciją „Psichosocialinė reabilitacija psichiatrijoje: įvairiapusis požiūris į komandą“

Renginio data: 2020-10-08

Konferencijos programa | Elektroninė registracija Gyvai: Kaune, LSMU Kauno ligoninės Šančių padalinio administracijos korpuso II a. Didžiojoje salėje, Hipodromo g. 13 (peržvelkite žemėlapyje) Nuotoliniu būdu: „Zoom“ platformoje 2020 m. spalio 8 d., ketvirtadienis Mieli kolegos, kviečiame Jus dalyvauti gyvai ir nuotoliniu būdu vyksiančioje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Psichosocialinė reabilitacija psichiatrijoje: įvairiapusis požiūris į komandą“, kurią organizuoja... Daugiau »

Elektroninė registracija į konferenciją „Psichosocialinė reabilitacija psichiatrijoje: įvairiapusis požiūris į komandą“

Renginio data: 2020-10-08

Konferencijos programa | Kvietimas į konferenciją Mieli kolegos, užpildę žemiau esančius laukelius, spustelėkite mygtuką „Registruotis“ ir gausite registracijos patvirtinimą į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. DĖMESIO! Pasiekus maksimalų dalyvių skaičių registravimasis į gyvą renginį yra sustabdytas. Tačiau visi norintys vis dar gali registruotis ir dalyvauti konferencijoje nuotoliniu būdu. Registracija į konferenciją vyks iki 2020 m.... Daugiau »

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“