Šventiniai sveikinimai ir kvietimas paskaityti

2022-12-26


Mieli kolegos, sveikiname su šventiniu sezonu! Kiekvienam mūsų bendruomenės nariui noriu palinkėti ramybės pasaulyje (kad ir kaip banaliai šie žodžiai skambėtų), ir iššūkių bei linksmybių asmeniniame darbe.

Šiemet mūsų asociacija buvo labai aktyvi. Dėkojame visiems, prisijungusiems prie gausybės mokslinių renginių organizavimo. Ačiū visiems, skaičiusiems pranešimus, pristačiusiems atvejų analizes ir aktyviai dalyvavusiems renginiuose. Dėkojame LPA valdybos nariams už aktyvią veiklą!O dabar – kvietimas paskaityti. Šią savaitę pasirodė naujas žurnalo „The Nordic Psychiatrist“ numeris. Leidinio publikacijas galite peržvelgti internete – viskas paruošta skaitymui ir dalijimuisi su kolegomis. Žurnalo redakcija dėkinga numerio autoriams už puikų darbą. Šįkart pagrindinė numerio tema – perinatalinė psichinė sveikata.

Visas naujojo numerio publikacijas surasite čia – https://www.thenordicpsychiatrist.com/.Kaip įprasta, naujame numeryje sutiksite ir kolegų iš Lietuvos balsą. Eglės Žilinskienės publikacija nagrinėja kultūrinius ir kitus aspektus, susijusius su žmogaus vaisiaus alkoholio spektro sutrikimų prevencija bei nustatymu Lietuvoje. Ramunės Mazaliauskienės įžanginiame žodyje trumpai apžvelgtas sėkmingas Šiaurės šalių psichiatrų asociacijų valdybos narių bendradarbiavimas bei darbo vaisiai.

Mieli kolegos, linkime linksmų ir jaukių švenčių!


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“