Nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Psichikos norma ir patologija: kur riba?“

2022-09-26


Spalio 6 d., nuo 9:15 iki 18:00 val.
Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos teismo psichiatrijos asociacija kartu su Lietuvos psichiatrų asociacija, LSMU MA MF Psichiatrijos klinika bei VŠĮ Nepriklausoma teismo psichiatrijos tarnyba organizuoja nuotolinę praktinę konferenciją „Psichikos norma ir patologija: kur riba?“.

Konferencijoje susipažisime su naujovėmis apie šizofrenijos spektro sutrikimų teismo psichiatrinius aspektus, prevencijas ir gydymo ypatumus, taip pat su psichosocialinės reabilitacijos aktualijomis. Nagrinėsime krizinių situacijų (karo veiksmai, artimųjų netektis, emigracija, įkalinimas, darbo netekimas, katastrofos ir kt.) įtaką žmogaus psichikos sveikatai, apžvelgsime teismo psichiatrinius, teismo psichologinius, socialinius ir teisinius krizinių išgyvenimų vertinimo aspektus, krizių prevenciją ir intervenciją, medikamentinę, psichoterapinę, reabilitacinę ir kt. pagalbą. Susipažinsime su naujovėmis kitose aktualiuose psichikos sveikatos ir teismo psichiatrijos srityse.

Nuotolinio renginio dalyviai turės galimybę užduoti klausimus pranešėjams. Taip pat prisijungę į renginį dalyviai vėliau turės galimybę peržvelgti konferencijos vaizdo įrašą.


Konferencija skirta teismo psichiatrams ekspertams, teismo psichologams ekspertams, gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, medicinos psichologams, psichikos sveikatos slaugytojams, socialiniams darbuotojams, visų specialybių gydytojams.

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda:
konferencijos programa.


REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją vyksta nuotoliniu būdu iki spalio 4 d. 24.00 val.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją


DALYVAVIMO MOKESTIS

Lietuvos psichiatrų asociacijos (LPA) bei Lietuvos teismo psichiatrijos asociacijos (LTPA) nariams, susimokėjusiems narystės mokesčius iki 2022 metų imtinai:

  • Dalyvavimas nemokamas.

Kitiems dalyviams, nesantiems LPA ar LTPA narystėje:

  • Dalyvavimo mokestis 10 Eur.

Prašome pervesti 10 Eur į Lietuvos teismo psichiatrijos asociacijos banko sąskaitą LT437300010002467156 iki 2022 m. spalio 4 d. 24:00 val.

Dalyviams bus išduoti 11 valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“