Preliminari rugsėjo 13 d. konferencijos „Savižudiško elgesio ir psichikos sutrikimų valdymas šiandienos klinikinėje praktikoje“ programa

2024-06-28Preliminari programa


Mieli kolegos, jau turime naujienų apie artimiausią renginį, kurio datą (rugsėjo 13 d.) jums pranešėme praėjusią savaitę. Kviečiame peržvelgti LPA ir Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijos organizuojamos mokslinės praktinės konferencijos preliminarią programą.

Ir tai dar ne viskas! Toliau pateikiame daugiau informacijos apie būsimą renginį.


NAUJIENOS APIE KONFERENCIJĄ

Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, psichoterapeutams, psichologams, slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams.

Dalyvio mokestis LBPD ir LPA nariams – 15 Eur, kitiems dalyviams – 25 Eur.

Registracijos pradžia numatyta 2024 rugpjūčio 1 dieną. Kai tik registracija startuos, atsiųsime jums naujienlaiškį su nuoroda.

Renginyje vyks kviestinės lektorės paskaita (anglų kalba).

“Suicide prevention among the autistic community” Haifos universiteto Edukologijos katedros docentė, klinikinė psichologė, Geha psichikos sveikatos centro mokslo darbuotoja dr. Joy Benatov.

Lektorės moksliniai tyrimai yra skirti suprasti jaunimo, kuriam gresia pavojus, savižudišką elgesį ir užkirsti tam kelią, bei siekti efektyvios savižudybių prevencijos ugdymo įstaigose.

Joy Benatov įkūrė Autizmo bendruomenės savižudybių prevencijos bendradarbiavimo tyrimų grupę Izraelyje, kuri vienija autizmo ir psichikos sveikatos tyrėjus su autistiškos bendruomenės nariais, siekdama skatinti įrodymais pagrįstas žinias ir praktiką savižudybių prevencijos srityje šioje populiacijoje. Šiuo metu mokslininkė atlieka keletą tyrimų, kuriais siekiama nustatyti autistiškų asmenų savižudiško elgesio mechanizmus ir parengti prevencijos strategijas.

Dr. Joy Benatov glaudžiai bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis, vyriausybinėmis įstaigomis, praktikais, psichikos sveikatos ir švietimo tarnybomis, kad jos atliekami tyrimai būtų paverčiami prasminga praktika. Ji taip pat yra Nacionalinės savižudybių prevencijos programos, kuriai vadovauja Izraelio sveikatos ministerija, patarėja ir supervizorė.

Kviečiame kalendoriuose pasižymėti datą – 2024 m. rugsėjo 13 d.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“