Konferencija „Vaikai ir jų psichoterapeutai praradimo grėsmių akivaizdoje”

2024-05-29


2024 m. spalio 4 d.

VU Bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC)
Vilniuje, Saulėtekio al. 5 (peržvelkite žemėlapyje)


Mieli kolegos, Lietuvos psichoanalizės draugija kviečia mus pasižymėti kalendoriuose spalio 4 d. Tądien Vilniuje vyks konferencija. Organizatoriai renginio programą bei informaciją apie registraciją atsiųs vėliau.Lietuvos psichoanalizės draugijos (LPaD) Vaikų ir paauglių psichodinaminės psichoterapijos sekcija kartu su Vilniaus universiteto Filosofijos fakultetu kviečia į konferencijų ciklo „Vaikai ir jų psichoterapeutai“ antrąją konferenciją, kurios tema šįkart – praradimų grėsmė.Pastaruosius kelerius metus gyvename ne tik neišvengiamų kasdienių, bet ir globalių, visą pasaulį krečiančių praradimų akivaizdoje, tad matome prasmę ir būtinybę aptarti, kaip visa tai veikia mūsų pacientus ir mus pačius.

Mokslinė – praktinė konferencija „Vaikai ir jų psichoterapeutai praradimo grėsmių akivaizdoje“ vyks gyvai 2024 m. spalio 4 d., penktadienį, VU Bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) (Vilnius, Saulėtekio al. 5).

Ši konferencija skirta visų specialybių: psichoterapeutams, psichiatrams, vaikų ligų gydytojams, psichologams, specialiesiems pedagogams, socialiniams darbuotojams, psichologijos studijų studentams. Ji bus registruota METAS duomenų bazėje.

Konferencijos programą ir informaciją apie registracijos bei bilietų pirkimą atsiųsime vėliau.

Prašome šia pradine informacija pasidalinti su savo draugijų nariais ir kolegomis, kad jie galėtų rezervuoti laiką konferencijai.

Pagarbiai,
Konferencijos organizacinis komitetasTapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“