LPA kviečia: nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Sunkiai gydoma depresija – paradigmos pokytis?“

2023-10-09


Spalio 19 d. nuo 11.30 iki 17.00 val.
Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos psichiatrų asociacija kartu su LSMU Medicinos akademijos Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinika kviečia į nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Sunkiai gydoma depresija – paradigmos pokytis?“.

Pirmoje konferencijos dalyje Prof. Dr. Virginija Adomaitienė skaitys pranešimą apie naują sunkiai gydomos depresijos ir gydymui atsparios depresijos diagnostinę paradigmą. LPA prezidentė Ramunė Mazaliauskienė pristatys naujienas apie medikamentinį gydymui atsparios depresijos gydymą. JPA prezidentas Jonas Montvydas skaitys pranešimą apie transkranijinę magnetinę stimuliaciją. Pirmąją dalį užbaigs Laurynas Bukelskis su žodiniu pranešimu apie elektros impulsų terapijos panaudojimą sunkiai gydomos depresijos gydyme.

Antroje dalyje Dr. A. Radžiūnas kalbės apie chirurginį depresijos gydymą. Dr. Aistė Pranckevičienė pristatys, kaip vyksta pacientų atranka klajoklio nervo stimuliacijai. Prof. Dr. Hamish McAllister-Williams skaitys pranešimą anglų kalba apie tai, kaip klajoklio nervo stimuliacijos terapija naudojama gydyti sunkiai gydomą depresiją. Šiam pranešimui yra planuojamas sinchroninis vertimas. Konferenciją užbaigs JPA Valdybos narys Edgaras Diržius žodiniu pranešimu apie pacientų su sunkiai gydoma depresija nukreipimo tvarką ir indikacijas klajoklio nervo stimuliacijai Lietuvoje.

Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus visiems lektoriams. Taip pat visi prisijungę dalyviai vėliau turės galimybę peržvelgti konferencijos vaizdo įrašą.


Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams ekspertams, medicinos psichologams, psichoterapeutams, teismo psichologams ekspertams, visų specialybių gydytojams.

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda:
konferencijos programa.


REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją vyksta nuotoliniu būdu iki spalio 17 d. 12:00 val.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją


DALYVAVIMO MOKESTIS

  • Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams – nemokamai.
  • LSMU MA MF Psichiatrijos klinikos darbuotojams – nemokamai.
  • Visiems kitiems – 10 Eur.

Dalyviams bus išduoti 4 valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Renginys yra užregistruotas METAS sistemoje, suderintas su Higienos centru.

SVARBU: susimokėjusiems ir nedalyvavusiems dalyviams pinigai nebus grąžinami, pažymėjimas nebus išduodamas.

Iki pasimatymo nuotolinėje konferencijoje!Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“