Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos renginys „Asmenų su negalia apsauga nuo smurto artimoje aplinkoje”

2023-09-18


Spalio 5 d. nuo 10.00 val.
Vilniuje, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje,
Adresas: A. Vivulskio g. 13 (peržvelkite žemėlapyje)


SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai

Kilus klausimams susisiekite su organizatoriais
el. paštu ugne.grigaite@perspektyvos.org


Renginio programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, kviečiame Jus sudalyvauti ir su savo kontaktais pasidalinti informacija apie renginį „Asmenų su negalia apsauga nuo smurto artimoje aplinkoje”.

Šis renginys yra tarptautinio projekto dalis, jo metu bus pristatyti nacionalinio bei tarptautinio tyrimo rezultatai, juose aptariamas psichikos sveikatos, socialinių ir kitų paslaugų teikimas moterims ir vaikams su negalia, patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje.

Taip pat renginio metu bus pateikta naujausia informacija apie Specializuotos kompleksinės pagalbos centro veiklą, galimą teikiamą pagalbą asmenims su negalia bei pristatyti Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamų, Žmonių su negalia asociacijų veiklos rėmimo projektus įgyvendinančių nevyriausybinių organizacijų, vykdančių smurto, neapykantos nusikaltimų ir neapykantos kalbos prieš asmenis su negalia prevencijos ir pagalbos veiklą, siekiami rezultatai.

Detalią renginio programą galite rasti prisegtą prie šio laiško.

Kada? 2023 metų spalio 5 d., 10:00-12:30 val.

Kur? Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, A. Vivulskio g. 13, Vilnius.

Į susitikimą kviečiame užsiregistruoti čia. Registracija vykdoma iki rugsėjo 29 d.

Dalyvių skaičius ribotas, po registracijos sulauksite atskiro patvirtinimo elektroniniu paštu iki spalio 2 d.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“