Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija – 2023

2023-09-05


Spalio 2 d. nuo 9.00 iki 16.30 val.
Eglės sanatorijoje, Algirdo g. 22, Birštone


SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai.
Kilus klausimams susisiekite su Lietuvos psichologų sąjunga
tel. +370 673 31197, el. p. lps@psichologusajunga.lt.


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas kviečia į kasmetinę, jau tradicine tapusią konferenciją. Šiųmetės konferencijos, kuri vyks 2023 m. spalio 2 d. Birštone, Eglės sanatorijoje, pagrindinė tema – skausmo psichologija.

Skausmas – žmogaus bendrakeleivis nuo pirmosios iki paskutinės gyvenimo akimirkos. Daugeliui jis pasirodo tik kaip retas svečias, pranešantis apie fizinių ar psichologinių ribų pažeidimus, kūno kovas su bakterijomis, virusais, kitus asmenis skausmas lydi nuolatos. Kokią įtaką lėtinis skausmas daro asmenybei? Kaip lėtinis skausmas paveikia žmogaus gyvenimo kokybę? Kaip į skausmą reaguoja vaikai ir kaip suaugusieji? Kokias psichologines problemas skausmas maskuoja?

Konferencijoje pranešėjai pažvelgs į darbą su skausmą patiriančiais asmenimis iš įvairių terapinių perspektyvų (kognityvinės elgesio terapijos, jungistinės, kūno terapijos). Specialistai pasidalins patirtimi konsultuojant lėtinio skausmo kamuojamus pacientus, atskleis, kaip simbolių naudojimas ir vaizduotės aktyvinimas padeda sumažinti patiriamo skausmo lygį.

Konferencijos dalyviai bus kviečiami įsisąmoninimui ir diskusijai, kaip kliento/paciento skausmas paveikia jam talkinantį psichologą ar kitą specialistą.

2023 m. rugsėjo 26 ir 27 d. apie skausmą prieškonferencinius pranešimus nuotoliu pristatys specialistės iš užsienio – prof. Maria Karekla ir prof. Eimir McGrath.

Konferencijoje laukiami ne tik psichologai, bet visi specialistai, kuriems įdomu ir rūpi Lietuvos gyventojų psichologinė sveikata ir gerovė: psichoterapeutai, įvairių specializacijų gydytojai, socialiniai darbuotojai.

Renginio dalyviams bus išduodami elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Tad iki susitikimo Birštone!

Mieli kolegos, kviečiame registruotis ilgai nelaukus, nes vietų skaičius konferencijoje, deja, ribotas.

Konferencijos programa

Registracija

Konferencijos rengėjai – Lietuvos psichologų sąjungos klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“