LPA kviečia: tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Į pacientą orientuota sveikatos priežiūra sergant šizofrenija“

2023-07-20


Rugsėjo 22 d. nuo 11.30 iki 17.00 val.
Vilniuje, „Radisson Blu“ konferencijų centre
Adresas: Konstitucijos pr. 20 (peržvelkite žemėlapyje)


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos psichiatrų asociacija kartu su LSMU MA MF Psichiatrijos klinika, bendradarbiaujant su Europos psichiatrų asociacija (EPA), kviečia į tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją „Į pacientą orientuota sveikatos priežiūra sergant šizofrenija“.

Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis, be vertimo.

Nepraleiskite progos gyvai pamatyti bei išgirsti lektorius iš kitų šalių! Į renginį pristatyti savo mokslinius pranešimus atvyksta Prof. Dr. Thomas Pollmächer (Vokietija), Prof. Bernardo Carpiniello (Italija) bei Prof. Maris Taube (Latvija).

Dalyviai turės galimybę užduoti klausimus visiems lektoriams.


   

Prof. Dr. Thomas Pollmächer
(Vokietija)

Pranešimo tema:
European Psychiatric Association Code of Ethics

Thomas Pollmächer yra Ingolštato klinikos Psichikos sveikatos centro direktorius ir Miuncheno Ludwig-Maximilians universiteto (Vokietija) psichiatrijos profesorius. Pagrindinės tyrimų sritys – psichiatrija ir miego medicina. Profesorius Pollmächer yra aktyvus tyrėjas ir nuo 1985 m. paskelbė daugiau nei 300 straipsnių apie miegą sergant psichikos ir neurologiniais sutrikimais, apie miego ir imuninės sistemos sąveiką, apie etines bei teisines psichiatrijos temas. Jis yra buvęs Vokietijos psichiatrų asociacijos (DGPPN) prezidentas ir Europos psichiatrijos asociacijos (EPA) etikos komiteto narys.


   

Prof. Bernardo Carpiniello
(Italija)

Pranešimo tema:
Recovery and Schizophrenia

Bernardo Carpiniello savo akademinę karjerą pradėjo 1977 m. būdamas Kaljario universiteto (Italija) psichiatrijos docentu. 2000 m. tapo to paties universiteto psichiatrijos profesoriumi ir Psichiatrijos klinikos bei Psichiatrijos podiplominės mokyklos direktoriumi. Prof. Carpiniello pagrindinės mokslinių interesų sritys yra klinikinė psichiatrija, klinikinė psichofarmakologija, socialinė psichiatrija ir psichiatrinė epidemiologija bei konsultacinė-ryšių psichiatrija. Jis yra paskelbęs daugiau kaip 350 straipsnių, iš kurių apie 150 buvo publikuoti recenzuojamuose žurnaluose „New England Journal of Medicine“, „The Lancet“ ir kituose. Šiuo metu jis yra Europos psichiatrų asociacijos Nacionalinės psichiatrų asociacijų tarybos pirmininko pavaduotojas, Italijos psichiatrų asociacijos valdybos narys (buvęs prezidentas), Italijos psichopatologijos draugijos (SOPSI) valdybos narys. Jis yra leidinių „Journal of Psychopathology“, „Clinical Practice and Epidemiology in Mental Health“ bei „Journal of Mental Health Systems“ redakcinės kolegijos narys.


   

Prof. Maris Taube
(Latvija)

Pranešimo tema:
Schizophrenia Patients Care in Latvia – Hospital, Outpatient, Community Care

Maris Taube yra sukaupęs 20-ies metų darbo patirtį visuomenės sveikatos, visuomenės psichikos sveikatos, sveikatos ekonomikos ir sveikatos priežiūros srityse. Dešimt metų jis dirbo su PSO Europos regiono psichikos sveikatos programa, šešerius metus yra Europos narkotikų ir priklausomybių stebėjimo centro valdybos narys bei Europos Komisijos Alkoholio politikos ir veiksmų komiteto narys. 2012-2014 m. jis buvo Nacionalinės sveikatos tarnybos direktorius, atsakingas už sveikatos priežiūros finansavimo sistemą Latvijoje. Jis yra Rygos Stradinio universiteto Psichiatrijos ir narkologijos katedros profesorius, dalyvauja įvairiuose projektuose (NATO mokslo ir technologijų organizacijos žmogiškųjų faktorių grupės ir medicinos tyrimų užduočių grupių (HFM-RTG 218 „Military Saviicide“ ir HFM-RTG 277 „Military Leadership“) pirmininkas, projekto COST IS 1302 „Tvirtinimo psichiatrinės medicinos pagalbos ES tyrimų sistemos link“ narys). Jis yra Rygos psichiatrijos ir narkologijos centro Bendruomeninės psichikos sveikatos klinikos depresijos bei nerimo stacionaro skyriaus „Veldre“ vedėjas. Jis taip pat dirba psichiatru ambulatoriniuose ir stacionariuose skyriuose, yra Latvijos psichiatrų asociacijos prezidentas.


Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichoterapeutams, medicinos psichologams, teismo pichiatrams ekspertams, teismo psichologams ekspertams.

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda:
konferencijos programa.


REGISTRACIJA

Registracija į konferenciją vyksta nuotoliniu būdu iki rugsėjo 20 d. 12:00 val. Ankstyvoji registracija vyksta iki rugpjūčio 15 d.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją


DALYVAVIMO MOKESTIS

Ankstyvoji registracija (iki rugpjūčio 15 d.)

  • LPA nariams – 10 Eur.
  • Psichiatrijos rezidentams – 20 Eur.
  • Visiems kitiems – 30 Eur.

Registracija (nuo rugpjūčio 16 d. iki rugsėjo 15 d.)

  • LPA nariams – 30 Eur.
  • Psichiatrijos rezidentams – 30 Eur.
  • Visiems kitiems – 50 Eur.

Vėlyvoji registracija (nuo rugsėjo 16 d. iki 20 d.)

  • Dalyvavimo mokestis – 50 Eur.

Dalyviams bus išduoti 6 valandų elektroniniai kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai. Renginys yra užregistruotas METAS sistemoje, suderintas su Higienos centru.

SVARBU: susimokėjusiems ir nedalyvavusiems dalyviams pinigai nebus grąžinami, pažymėjimas nebus išduodamas.

Iki pasimatymo konferencijoje Vilniuje!Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“