Prof. dr. Sergejaus Andruškevičiaus monografija „Depresijos (klinika, chronobiologija, gydymas)“ jau leidyboje!

2023-06-09


Knygos pratarmė | Skyriaus ištrauka


Mieli kolegos, džiaugiamės galėdami pranešti, jog LPA Vilniaus krašto filialo pirmininko prof. dr. Sergejaus Andruškevičiaus monografija „Depresijos (klinika, chronobiologija, gydymas)“ šią savaitę jau pasirodys specializuotuose knygynuose! Apie šį išsamų solidžios apimties mokslinį darbą daugiau skaitykite artimiausiame leidinio „Psichiatrijos žinios“ numeryje. Kviečiame perskaityti knygos pratarmę bei ištrauką iš skyriaus apie vėlyvojo amžiaus klinikinius-psichopatologinius fazinio pobūdžio depresijų ypatumus. Beje, profesoriaus planuose yra dar viena panašios apimties ir jau pradėta rašyti monografija pavadinimu „Šizofrenija (psichopatologija, klinika, gydymas)“.

Dėkojame, Profesoriau, jog esate su mumis!Prof. dr. Sergejus Andruškevičius yra paskelbęs virš 80 mokslinių straipsnių, jis yra mokslinių žurnalų „Medicinos mokslai“ ir „Sveikatos mokslai“ redakcinių kolegijų narys. 2007 m. recenzavo K. Dapšio monografiją „Smegenotyros metodai“ (Vilniaus universiteto leidykla 2007, 142 p.).

2005 – 2007 metais profesorius kaip pagrindinis tyrėjas dalyvavo tarptautiniame projekte „CONSTATRE: Risperdal Consta Trial of Relapse Prevention and Effectiveness“ (stadija: III b–IV); protokolas: RIS-SCH-3001. Šis tyrimas buvo atliekamas Valstybiniame psichikos sveikatos centre. 2001 m. Sergejus Andruškevičius gavo atradimo patentą N 216144 už depresijų gydymo antidepresantais efektyvumo prognozavimo metodą.

Nuo šių metų vasario 1 d. Sergejus Andruškevičius eina profesoriaus pareigas Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Psichologijos institute.

Reiškiame pagarbą ir džiaugiamės, kad profesorius nepamiršta mūsų bendruomenės ir aktyviai dalyvauja LPA veikloje, pirmininkauja didžiausiam asociacijos filialui ir yra surengęs bei prisidėjęs rengiant daugybę svarbių LPA konferencijų.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“