Kviečiame skaityti: naujas žurnalo „Psichiatrijos žinios“ numeris (74)

2023-05-02


„Psichiatrijos žinios“, nr. 74Mieli kolegos, pristatome naujausią LPA specializuoto informacinio leidinio „Psichiatrijos žinios“ 74-ąjį numerį.

Šiame numeryje vėl rasite visko po truputį. Svarbios publikacijos apie rezidentūros studijų pokyčius, dienos stacionarą kaip realią alternatyvą stacionariniam gydymui. Žvilgsnis į PSO Kauno ir Roterdamo intervencijos tyrimą KRIS po 50 metų. Apie disulfiraminę psichozę. Apie veiksmingą bendravimą su pacientais. Apie kanabinoidus ir nerimą. Apie meno terapijos pradžią Lietuvoje. Apie Britney Spears globos istoriją.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio numerio atsiradimo!

SVARBU! Kadangi leidinys „Psichiatrijos žinios“ skirtas tik medicinos mokslų specialistams, leidinį peržvelgti galėsite tik įvedę slaptažodį, kuris buvo nurodytas asociacijos nariams siųstame naujienlaiškyje. Jei naujienlaiškio negavote, patikrinkite savo el. pašto „SPAM“ ar „Promotions“ bylas arba kreipkitės į info@psichiatrija.lt. Slaptažodis skirtas tik LPA nariams, saugokite jį ir neperduokite su medicinos mokslais nesusijusiems asmenims.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“