Kviečiame skaityti: naujas žurnalo „Psichiatrijos žinios“ numeris (73)

2022-12-31


„Psichiatrijos žinios“, nr. 73Mieli kolegos, pristatome naujausią LPA specializuoto informacinio leidinio „Psichiatrijos žinios“ 73-ąjį numerį.

Šiame numeryje vėl rasite visko po truputį – prezidentės naujienas iš psichiatrijos konferencijų, praktinės psichofarmakologijos patarimų, meno ir psichiatrijos, straipsnių apie alkoholio kontrolės politiką ir žalą kitiems nei geriantysis vertinančius tyrimus. Reaguojame į aktualijas – rasite straipsnį apie grėsmingą psichiatrinę būklę pogimdyvinę depresiją. Vėl sukrito straipsnių apie priklausomybes – šiek tiek apie naujas pilotines paslaugas asmenims, kurie alkoholį vartoja žalingai, ir interviu su Respublikinio priklausomybės ligų centro direktoriumi Emiliu Subata Minesotos gydymo programos Lietuvoje trisdešimtmečio proga. Tikimės bus įdomu sužinoti, kiek teisiniu požiūriu paciento savižudybė grėsminga gydytojui – teoriškai ir praktiškai. Rasite kelis šventinius puslapius citatų.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio numerio atsiradimo!

SVARBU! Kadangi leidinys „Psichiatrijos žinios“ skirtas tik medicinos mokslų specialistams, leidinį peržvelgti galėsite tik įvedę slaptažodį, kuris buvo nurodytas asociacijos nariams siųstame naujienlaiškyje. Jei naujienlaiškio negavote, patikrinkite savo el. pašto „SPAM“ ar „Promotions“ bylas arba kreipkitės į info@psichiatrija.lt. Slaptažodis skirtas tik LPA nariams, saugokite jį ir neperduokite su medicinos mokslais nesusijusiems asmenims.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“