Kviečiame skaityti: naujas „The Nordic Psychiatrist“ numeris

2022-09-13Žurnalas „The Nordic Psychiatrist“ tapo interneto svetaine. Apsilankykite psichiatrijos specialistams skirtame informaciniame portale, adresu https://www.thenordicpsychiatrist.com/.


Mieli kolegos, jeigu šią vasarą dar neskaitėte – kviečiame susipažinti su naujuoju žurnalo „The Nordic Psychiatrist“ numeriu. Šįkart išplėtota psichiatrijos karo metu tema. Daug dėmesio skirta nagrinėjant potrauminio streso sutrikimus. Iš viso jūsų laukia 23 naujos publikacijos.

Jau įprasta, jog mūsų kolegos patenka į žurnalo puslapius. Dabar jie atsiranda interneto svetainės puslapiuose. Naujoje svetainėje rasite Martyno Marcinkevičiaus publikaciją apie Lietuvos ir Ukrainos psichinės sveikatos specialistų bendradarbiavimą. Taip pat skaitykite interviu su prof. Evaldu Kazlausku apie psichotraumotologiją (kalbino Ramunė Mazaliauskienė). Kitame interviu su prof. Arūnu Germanavičiumi sužinosite, kaip Vilniaus respublikinei psichiatrinei ligoninei pavyko išgyventi Covid-19 pandemiją (kalbino taip pat Ramunė Mazaliauskienė).

Primename, kad žurnalas pakeitė išvaizdą ir koncepciją. Anksčiau kolegas kviesdavome skaityti popierinį arba elektroninį leidinį. Nuo šiol pasirodžius naujam numeriui visus kviečiame apsilankyti interneto svetainėje, adresu https://www.thenordicpsychiatrist.com/.

Linkime gero skaitymo!Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“