Konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“

2022-09-16


Spalio 21 d., 9:00 – 17:00 val.
Vilniuje, Vilniaus universitete, Teatro salėje
Universiteto g. 3 (peržvelkite žemėlapyje)


Konferencijos programa | Elektroninė registracija


Organizatorių kontaktai: el. paštas lps@psichologusajunga.lt, tel. 8 673 31197Gerbiami kolegos, 2022 m. spalio 21 d. Vilniaus universitete, Teatro salėje vyks tarpdisciplininė mokslinė-praktinė konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“. Konferenciją organizuoja Lietuvos psichologų sąjungos LGBTQ+ psichologijos grupė ir Vilniaus universiteto Konsultavimo ir mokymų centras.

Konferencijos programoje moksliniai pranešimai, diskusijos ir praktiniai užsiėmimai, kurių metu gilinsimės į LGBTQ+ asmenų patiriamus iššūkius ir poreikius, psichologinius šių asmenų konsultavimo ypatumus, tyrinėsime asmenines nuostatas LGBTQ+ temos atžvilgiu ir kt. Savo žiniomis ir įžvalgomis dalinsis įvairių sričių ekspertai, teoriškai besigilinantys arba praktiškai dirbantys su LGBTQ+ temomis ir bendruomene.

Konferencijoje kviečiame dalyvauti psichikos sveikatos specialistus, švietimo darbuotojus, sveikatos sistemos darbuotojus, kuriems aktuali konferencijos tematika, LGBTQ+ bendruomenės narius ir visus besidominčius šia tema.

Konferencijos dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Konferencijos kaina: LPS nariams ir studentams – 30 eu, kitiems dalyviams – 60 eu. Dalyvių skaičius ribotas!

Registracija į konferenciją ir konferencijos programa: Konferencija „LGBTQ+ ir psichikos sveikata: ką svarbu žinoti specialistams?“ (psichologusajunga.lt)

Pagarbiai,
LPS LGBTQIA+ psichologijos grupėTapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“