Nemokama nuotolinė konferencija „Vaikų ir paauglių psichikos sveikata: prevencijos ir gydymo aktualūs klausimai“

2022-04-19


Balandžio 22 d., nuo 11:00 val.
Nuotoliniu būdu, „Zoom“ platformoje


Organizatorių (ne LPA) kontaktai:
info@lvppd.lt


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, Lietuvos Vaikų ir paauglių psichiatrų daugija kartu su VU MF KMI Psichiatrijos klinika kviečia dalyvauti nuotolinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje.

Renginys skirtas pažymėti pasaulinę Kūdikių, vaikų ir paauglių psichikos sveikatos dieną, ypatingą dėmesį skiriant karo Ukrainoje aktualijoms.

Konferencija skirta visų specialybių gydytojams, psichologams, slaugytojoms, socialiniams darbuotojams ir kitiems psichikos sveikatos srities specialistams.

Renginys vyks nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje. Asmenine prisijungimo nuoroda dalyviams bus atsiųsta į nurodytą el. paštą balandžio 21 d. Konferencija yra nemokama. Nuoroda registracijai: https://forms.gle/3zmAcPRaqdjG4c359.

Renginio dalyviams bus išduodami 5 valandų kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Registracija į konferenciją vyksta iki 2022 m. balandžio 21 d. imtinai. Jei turite klausimų dėl registracijos, susisiekite el. paštu info@lvppd.lt.

Lietuvos vaikų ir paauglių psichiatrų draugija jungiasi prie 2022 metų Pasaulinės vaikų ir paauglių psichiatrijos bei gretutinių specialybių asociacijos (IACAPAP) iniciatyvos 23 balandžio paskelbti Kūdikių, vaikų ir paauglių psichikos sveikatos diena.


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“