Kviečiame susipažinti su galutine LPA Vilniaus krašto rinkiminio suvažiavimo ir konferencijos programa

2022-04-29


Galutinė programa


2022 m. gegužės 5 d. 15:30 val.
Vilniuje, Viešbučio Courtyard by Marriott Vilnius City Center
didžiojoje konferencijų salėje
(Rinktinės g. 3, peržvelkite žemėlapyje)Mieli kolegos, kviečiame į gyvai vyksiančią mokslinę praktinę konferenciją ir LPA Vilniaus krašto filialo ataskaitinį rinkiminį suvažiavimą. Susipažinkite su galutine renginio programa.

Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, psichiatrams psichoterapeutams, psichoterapeutams, psichologams psichoterapeutams, medicinos psichologams, teismo psichiatrams ekspertams, teismo psichologams ekspertams, psichiatrijos bei vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentams, studentų mokslinės veiklos tinklo: psichiatrijos, vaikų ir paauglių psichiatrijos bei psichoterapijos grupių nariams.

Konferencijos dalyviams bus išduodami 2,5 val. kvalifikacijos tobulinimosi sertifikatai.

Regsitracija vyks gyvai prieš renginio pradžią, prie įėjimo į didžiąją konferencijų salę nuo 15:30 iki 16:00 val. Dalyvavimas nemokamas.

LPA Vilniaus krašto filialo suvažiavimas yra teisėtas, jeigu jame dalyvauja daugiau kaip pusė filialo narių. Sprendimai priimami paprasta balsų dauguma. Sprendimams dėl filialo pirmininko, valdybos rinkimo priimti reikia ne mažiau kaip 50 proc. + 1 dalyvaujančių narių balsų. Balsuojant kiekvienas narys turi vieną sprendžiamąjį balsą.

Jeigu atskaitiniame suvažiavime nebus kvorumo, ne vėliau kaip po mėnesio turi būti sušauktas pakartotinis suvažiavimas, kuris turi teisę priimti nutarimus neįvykusio suvažiavimo darbotvarkės klausimais nepaisant dalyvaujančių narių skaičiaus.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“