Kviečiame skaityti: naujas žurnalo „Psichiatrijos žinios“ numeris

2022-02-24


„Psichiatrijos žinios“, nr. 71Pristatome naujausią LPA specializuoto informacinio leidinio „Psichiatrijos žinios“ 71-ąjį numerį.

Šiame numeryje skaitykite apie praėjusių metų aktyvią LPA veiklą, Psichikos sveikatos žinių olimpiadą, PSO prognozes dėl depresijos sukeliamos naštos visuomenei, apie besikeičiančią transseksualumo kaip ligos sampratą. Šįkart daug dėmesio skirta teismo psichiatrijai, taip pat kviečiame skaityti apie alkoholio ir vaistų sąveiką, savižudybės krizių dinamiką RVPL, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją darbo vietose, sveikatos psichologiją ir kitas nuostabias publikacijas mums aktualiomis temomis.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio numerio atsiradimo!

SVARBU! Kadangi leidinys „Psichiatrijos žinios“ skirtas tik medicinos mokslų specialistams, leidinį peržvelgti galėsite tik įvedę slaptažodį, kuris buvo nurodytas asociacijos nariams siųstame naujienlaiškyje. Jei naujienlaiškio negavote, patikrinkite savo el. pašto SPAM ar Promotions bylas arba kreipkitės į info@psichiatrija.lt. Slaptažodis skirtas tik LPA nariams, saugokite jį ir neperduokite su medicinos mokslais nesusijusiems asmenims.


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“