Naujas leidinio „Consortium Psychiatricum“ numeris (anglų k.)

2021-11-12„Consortium Psychiatricum“ Volume 2, Issue 3, 2021


Mieli kolegos, kviečiame skaityti mūsų bendruomenei aktualaus leidinio „Consortium Psychiatricum“ naujausią numerį.

„Consortium Psychiatricum“ yra mokslinis recenzuojamas medicinos žurnalas, kurį 2020 m. įkūrė Rusijos psichiatrų draugija (RSP) kartu su Rusijos mokslo pažangos asociacija (RAAS).

Leidinio naujausią numerį rasite šioje nuorodoje: „Consortium Psychiatricum“ Vol 2, Issue 2, 2021.

Keturis kartus per metus leidžiamo žurnalo „Consortium Psychiatricum“ pagrindinės temos yra klinikinė psichiatrija, biologinė ir socialinė psichiatrija, psichologija, psichoterapija, visuomenės psichinė sveikata, psichinių sutrikimų epidemiologija, neuromokslai ir fundamentiniai bei tarpdisciplininiai tyrimai.

Leidinio leidėjai kviečia prisijungti ir pateikti rankraščius, susijusius su pirmaisiais psichozės epizodais ir neurokognityviniais sutrikimais, kurie būtų publikuojami kitame numeryje šių metų rugsėjo – gruodžio mėn. Jei susidomėjote, kreipkitės į leidinio redakciją el. paštu editor@consortium-psy.com.

Ankstesnius leidinio numerius peržvelkite šiame LPA interneto svetainės polapyje leidinio „Consortium Psychiatricum“ archyvas.

Leidinių archyvai LPA svetainėje prieinami registruotiems vartotojams. Jei nebežinote savo prisijungimo vardo ar slaptažodžio, kreipkitės į LPA administratorių el. paštu info@psichiatrija.lt.


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“