Kviečiame dalyvauti: pratęsiama registracija į LPA rinkiminį ataskaitinį suvažiavimą!

2021-09-22


Suvažiavimas ir konferencija vyks 2021 m. rugsėjo 24 d., nuo 13:00 val.
Palangoje, viešbučio „Gabija“ konferencijų salėje
Vytauto g. 40 (peržvelkite žemėlapyje)


Dėmesio: elektroninė registracija vyksta iki rugsėjo 23 d. imtinai


Programa | Registracija


Mieli kolegos, raginame registruotis ir dalyvauti LPA ataskaitiniame rinkiminiame suvažiavime, kuris vyks rugsėjo 24 d. Palangoje, viešbučio „Gabija“ konferencijų salėje.

Suvažiavime bus pristatyta veiklos ataskaita, pasisakys valdybos nariai, taip pat pasisakys SAM atstovai. Vyks diskusija apie psichikos sveikatos priežiūros sistemą ir psichiatrijos vietą joje.

Informuojame, kad balsuoti suvažiavime gali tik visus nario mokesčius (imtinai ir už 2021 metus) susimokėję LPA nariai. Nesusimokėjusiems apie likusius mokesčius po registracijos informuosime el. pašto žinute.

Dėmesio: registracija į suvažiavimą ir konferenciją pratęsta iki rugsėjo 23 d. imtinai. Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją.


Nemokamas transportas

Dar liko vietų atubuse, kuris pentadienį ryte vyks iš Vilniaus per Kauną į Palangą. Po konferencijos taip pat turėsite galimybę autobusu grįžti atgal.

Vilniuje autobusas pajuda iš vietos 7:45 val.
Vieta: Stovėjimo aikštelė prie Upės ir Gedimino Baravyko gatvių sankryžos – šalia pramogų centro „Forum Palace“ (peržvelkite žemėlapyje).

Kaune autobusas pajuda iš vietos 9:15 val.
Vieta: stovėjimo aikštelė prie sporto ir laisvalaikio centro „Neo Kaunas“ – šalia Savanorių pr. ir Kovo 11-osios g. sankryžos (peržvelkite žemėlapyje).

Kryžkalnyje autobusas bus 11:00 val.

Degalinėje „Kristija“ (už Kryžkalnio) autobusas bus 11:20 val.

Palangoje būsime apie 12:30 val.

Iš Palangos į Kauną ir Vilnių autobusas pajudės iš viešbučio „Gabija“ stovėjimo aikštelės apie 18:00 val. arba vėliau (nuspręsime konferencijoje).

Iki susitikimo konferencijoje!


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“