Kvietimas į mokslinę praktinę konferenciją „Sudėtingų atvejų valdymas psichiatrijoje“

2020-09-21


Konferencijos programa | Elektroninė registracija


Kaunas, viešbučio „Park Inn by Radisson“ konferencijų centras,
Donelaičio g. 27 (peržvelkite žemėlapyje),
2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis


Mieli kolegos, kviečiame Jus dalyvauti mokslinėje praktinėje konferencijoje „Sudėtingų atvejų valdymas psichiatrijoje“, kurią organizuoja Lietuvos psichiatrų asociacija ir LSMU MA Psichiatrijos klinika.

Renginys vyks Kaune, viešbučio „Park Inn by Radisson“ konferencijų centre, Donelaičio g. 27, 2020 m. Spalio 1 d. Konferencijos pradžia 10:30 val., pabaiga – 18:00 val.

Konferencijoje bus siekiama supažindinti su sudėtingų psichiatrinių bei visų medicininių būsenų valdymu, akcentuojant ir medikamentinį gydymą, ir nemedikamentines priemones, taip pat supažindinti su naujausia informacija apie psichikos sutrikimų gydymą, apie piktnaudžiavimus receptinėmis medžiagomis, apie įvairių medžiagų poveikiu į žmogaus psichiką; bei supažindinti su meno terapijos pagrindais.

Konferencija skirta psichiatrams, psichoterapeutams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams ekspertams, medicinos psichologams, psichikos sveikatos slaugytojams, dailės terapeutams, visų specialybių gydytojams.

Renginys yra registruotas medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS, dalyviams bus išduodami 8 valandų kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda: konferencijos programa.


Registracija

Išankstinė registracija į konferencija vyksta elektroniniu būdu.

Spauskite šią nuorodą, jei norite registruotis į konferenciją

Išankstinė registracija baigiama 2020 m. rugsėjo 30 d. 18:00 val.

Konferencijos registracija nemokama Lietuvos psichiatrų asociacijos nariams, susimokėjusiems mokesčius iki 2020 metų imtinai, bei psichiatrijos rezidentams. Studentams konferencijos mokestis – 10 €, kitiems dalyviams – 40 €.


Nemokamas transportas

Mieli kolegos iš Vilniaus, jei atsiras poreikis nemokamai vykti į konferenciją autobusu, praneškite el. žinute apie tai iki rugsėjo 28 d. 10:00 val. į info@psichiatrija.lt.


 
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“