Kviečiame skaityti: naujas leidinio „Psichiatrijos žinios“ numeris

2020-08-12


„Psichiatrijos žinios“ Nr. 67


Mieli kolegos, pristatau naujausią LPA specializuoto informacinio leidinio „Psichiatrijos žinios“ 67-ąjį numerį.

Šįkart daug dėmesio skyrėme sudėtingam karantino laikotarpiui ir SAM, kuri, regis, virto mašina, nenuilstamai kuriančia popierines pseudorekomendacijas ir pseudopaslaugas. Taip pat rasite mano komentarus apie LPA valdybos veiklą šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Šiame numeryje rasite straipsnių psichofarmakologijos tema. Aptariamos ir visuomenės psichikos sveikatos stiprinimo temos. Psichiatrijos istorijos rubrikoje rasite informacijos apie galinguosius ir politiką, o psichiatras Vamik’as Volkan’as supažindins su psichopolitika Lietuvoje.

Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šio numerio atsiradimo!

SVARBU! Kadangi leidinys „Psichiatrijos žinios“ skirtas tik medicinos mokslų specialistams, leidinį peržvelgti galėsite tik įvedę slaptažodį, kuris buvo nurodytas asociacijos nariams siųstame naujinelaiškyje. Jei naujienlaiškio negavote, patikrinkite savo el. pašto SPAM ar Promotions bylas arba kreipkitės į martin.vitkus@gmail.com. Slaptažodis skirtas tik LPA nariams, saugokite jį ir neperduokite su medicinos mokslais nesusijusiems asmenims.

Spustelkite viršuje esantį mygtuką, viršelį ar šią nuorodą, ir įveskite slaptažodį, jei norite peržvelgti naujausią leidinio numerį.

Lietuvos psichiatrų asociacijos valdybos vardu,
Ramunė Mazaliauskienė, LPA prezidentė


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“