PAPILDYTA: kviečiame į LPA mokslinę – praktinę konferenciją „Iššūkiai ir galimybės gydant sergančiuosius psichikos ligomis“

2020-08-01


SVARBU! Kolegos iš Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kraštų, jums bus pateikta nauja informacija, nes tie patys lektoriai planuoja dalyvauti renginyje Kaune. Na, o Klaipėdai ir Šiauliams organizuosime teletiltus. Panevėžio kolegoms siūlome prisijungti prie Vilniaus ar Šiaulių kolegų. Taigi, laukite informacijos; ją atsiųsime savaitės bėgyje. Ir laikykime kumščius, kad situacija leistų mums susitikti.


Konferencijos programa


Vilnius, viešbučio „Radisson Blu“ konferencijų salė „Beta“,
Konstitucijos pr. 20 (peržvelkite žemėlapyje)
2020 m. rugsėjo 10 d., 15:00 val.


Mieli kolegos, kviečiame Jus dalyvauti mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Iššūkiai ir galimybės gydant sergančiuosius psichikos ligomis“, kurią organizuoja Lietuvos psichiatrų asociacijos Vilniaus kraštas, VU MF KMI Psichiatrijos klinika bei Lietuvos suicidologijos asociacija.

Renginys vyks Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu“ konferencijų salėje „Beta“, Konstitucijos pr. 20. Konferencijos pradžia 15:30 val., pabaiga – 18:30 val.

Renginys skirtas Pasaulinei savižudybių prevencijos dienai paminėti. Konferencijoje bus siekiama supažindinti su bendradarbiavimo galimybėmis savižudybių prevencijoje, bus pristatytas integralus požiūris į seksualinę sveikatą gydytojo psichiatro praktikoje, taip pat supažindinti su pirmojo šizofrenijos epizodo farmakoterapijos prailginto veikimo antipsichotikais principais bei supažindinti su meno terapijos pagrindais.

Konferencija skirta psichiatrams, psichoterapeutams, vaikų ir paauglių psichiatrams, teismo psichiatrams ekspertams, psichologams, psichiatrijos bei vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentams, studentų mokslinės veiklos tinklo: psichiatrijos, vaikų ir paauglių psichiatrijos bei psichoterapijos grupių nariams. Renginys yra registruotas medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS, dalyviams bus išduodami 3 valandų kvalifikacijos tobulinimo sertifikatai.

Peržvelkite konferencijos programą pasinaudoję šia nuoroda: konferencijos programa.


Registracija

Registracija vyks prieš renginį, viešbučio „Radisson Blu“ konferencijų erdvėje, rugsėjo 10 d. nuo 15:00 iki 15:30 val.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas nurodytoms tikslinėms grupėms. Išankstinė registracija nebūtina.


Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti
Prev Next
Rugpjūtis 2020
Pi. A. T. K. Pe. Š. Sk.
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Sekite naujienas: „Facebook“