Seminaras „Modernios partnerystės iššūkis: jaunos šeimos po padidinamuoju stiklu“

2018-09-12

Maloniai kviečiame į teorinį-praktinį seminarą (angl. Workshop) vyksiantį 2018 m. rugsėjo 29 d. Seminarą ves sisteminė šeimos terapeutė Angelika Pannen-Burchartz.

Poros kreipiasi psichologinės pagalbos, kuomet vidinis pasaulis nebesutampa su išoriniu. Jaunos šeimos kasdien susiduria su įvairiapusiais iššūkiais, kurių įveikimui joms reikalingas palaikymas.

Vykdoma šeimos politika dažnai neužtikrina poreikių patenkinimo ir lygiavertiškumo. Tai viena priežasčių, keliančių įtampą ir stresą. Kitos priežastys, keliančios konfliktus modernios poros santykiuose, yra neatliepti poreikiai, nesulauktas emocinis palaikymas iš partnerio, kuris baigiasi nusivylimu ir pereina į kaltinimus bei puolimą; baimė prarasti partnerį ar būti atstumtam, kas veda į atsitraukimą. Toks bendravimo modelis yra dažniausia nesibaigiančių konfliktų poroje priežastis.

Seminare bus aptariama kaip padėti jaunoms poroms atpažinti konfliktus, stiprinti emocinį tarpusavio ryšį bei kurti saugesnius santykius.


Angelika Pannen-Burchartz – sisteminė šeimos terapeutė bei sertifikuota SG supervizorė, daug metų dirbanti psichoterapinį darbą su poromis bei šeimomis, sisteminės šeimos terapijos mokytoja viename žymiausių Europos institutų (IF Weinheim, Vokietija).

Seminaras vyks anglų kalba, pradžia 2018 m. rugsėjo 29 d., 9.30 val. Trukmė 8 ak. val. Kaina 95 Eur. registruojantis iki rugsėjo 20 d., vėliau 105 Eur. SŠPA ir LPA nariams taikoma 10% nuolaida. Į kainą įtrauktos dvi kavos pertraukos seminaro metu.Seminaras skirtas psichoterapeutams, gyd. psichiatrams, psichologams, visų specialybių gydytojams, medicinos ir socialiniams darbuotojams.

Bus išduodami pažymėjimai, patvirtinti SAM.

Registracija el. paštu info@seimospsichologija.lt Telefonas pasiteiravimui 8 646 61200.

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“