Konferencija apie paauglystę

2017-01-25

Kviečiame Jus į Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centro organizuojamą konferenciją vaikų psichikos sveikatos tematika. Konferencija organizuojama drauge su Lietuvos psichologų sąjungos Vaiko psichologinės gerovės komitetu.

Šiais metais konferencijoje kviečiame kalbėtis ir dalintis apie paauglystę. Konferencijos tema „JAU NE VAIKAS BET DAR NESUAUGĘS: PAAUGLYSTĖS PSICHOLOGINIAI IŠŠŪKIAI“.

Konferencija vyks balandžio 26 d. 10-16 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje.

Labai kviečiame Jus teikti savo pranešimus konferencijai. Galimas trejopas formatas: 1) pranešimas visai auditorijai, maždaug 30 min trukmės; 2) seminaras mažesnei auditorijai (iš anksto susiregistravusiems, dalyvių skaičių galite nurodyti jūs, nuo 20 iki 50 asmenų), maždaug 1-2 val. trukmės; 3) trumpas pranešimas, 10-15 min trukmės, mažesnei auditorijai, kuriame būtų pristatomi jūsų atliktų tyrimų rezultatai ar supažindinama su vykdoma veikla, aktualia paaugliams ar jų tėvams, ugdytojams, su jais dirbantiems specialistams.

Pranešimų santraukų laukiame iki vasario 28 d. el.paštu pkmc@fsf.vu.lt. Nurodykite: Pranešimo autorius (-ių); pavadinimą; formatą (ilgesnis ar trumpesnis pranešimas, arba seminaras); anotaciją (pristatymą 4-5 sakiniais).
Daugiau informacijos el.paštu pkmc@fsf.vu.lt ir telefonu 8 5 2687254.

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“