Praktiniai seminarai: Psichologinė trauma ir metaforų kalba jos įveikimui

2016-05-04

Kviečiame susipažinti su efektyvia darbo priemone, tinkančia dirbant su psichologinėmis traumomis, priklausomybėmis ir kt.,  kurią gali naudoti psichologai, socialiniai darbuotojai, medikai, pedagogai.

Ši projektyvi metodika – metaforinės asociatyvinės kortos, leidžia apeiti racionalų mąstymą, panaikinti gynybas ir pasipriešinimą, suteikti sąlygas dialogui tarp žmogaus vidinio ir išorinio pasaulio, padeda rekonstruoti traumuojančias patirtis, suformuluoti ir išreikšti jas žodžiais – kas jau savaime turi vidinį gydantį poveikį.

Kiekviena asociatyvinių kortų kaladė turi savo taikymo sritį. COPE kortų kaladė simboline forma vaizduoja traumines ir stresines situacijas bei jų sprendimo galimybes ir yra  skirta darbui su trauminiais įvykiais.

Organizuojami dviejų etapų seminarai (su vertimu į lietuvių kalbą), kurie vyks Vilniuje gegužės 21-22 d. ir gegužės 28-29 d.

Seminarus ves šios metodikos pirmtakas Moritz Egetmeyer (Vokietija).

Platesnę informaciją apie seminarus skaitykite spausdami šią nuorodą: http://www.konsteliacijos-d.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=102&Itemid=120

Praktiniai seminarai su Moritz Egetmeyer

Psichologine trauma ir metaforu kalba jos įveikimui

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“