Pasaulio sveikatos organizacijos ir Jungtinių tautų organizacijos nuotolinis renginys apie psichikos sveikatą ir žmogaus teises

2023-09-20

Spalio 9 d. 13:30 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Mieli kolegos, Pasaulio sveikatos organizacija ir Jungtinių Tautų vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuras kviečia į nemokamą nuotolinį renginį, kuriame bus pristatomos šių dviejų organizatorių parengtos naujos psichikos sveikatos, žmogaus teisių ir teisės aktų gairės. Renginys vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į arabų, kinų, prancūzų, rusų... Daugiau »

Mokymai gydytojams psichiatrams „Moterų autizmas: diagnostika ir atpažinimas“

2023-09-19

Spalio 5 d. 16:00 val. Nuotoliniu būdu SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai Kilus klausimams susisiekite su asociacija „Lietaus vaikai“, kontaktinis asmuo Kristina Košel-Patil, el. p. mokymai@lietausvaikai.lt Elektroninė registracija Mieli kolegos, anksčiau buvo manoma, kad autizmas daugiausia paliečia berniukus ir tik labai retai – mergaites. Tačiau tai nėra tiesa. Autizmo spektre yra daug merginų ir... Daugiau »

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos renginys „Asmenų su negalia apsauga nuo smurto artimoje aplinkoje”

2023-09-18

Spalio 5 d. nuo 10.00 val. Vilniuje, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje, Adresas: A. Vivulskio g. 13 (peržvelkite žemėlapyje) SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai Kilus klausimams susisiekite su organizatoriais el. paštu ugne.grigaite@perspektyvos.org Renginio programa | Elektroninė registracija Mieli kolegos, kviečiame Jus sudalyvauti ir su savo kontaktais pasidalinti informacija apie renginį „Asmenų su negalia apsauga... Daugiau »

Peticija dėl Nacionalinės demencijos strategijos sukūrimo

2023-09-15

Mieli kolegos, asociacija „Demencija Lietuvoje” paprašė pasidalinti informacija apie šiuo metu renkamus parašus peticijai dėl Nacionalinės demencijos strategijos sukūrimo. Peticija Rugsėjis yra paskelbtas pasauliniu Alzheimerio ligos mėnesiu. Šia liga ir kitomis demencijomis serga ~40 tūkst. žmonių Lietuvoje. Manoma, kad per artimiausius 20 metų tokių asmenų skaičius padvigubės. Deja, valstybėje vis dar nėra aiškaus plano, kaip... Daugiau »

Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Dailės terapija ir asmens sveikata 2023“

2023-09-13

Rugsėjo 22 d. nuo 9.00 val. LSMU Mokomajame laboratoriniame komplekse, Eivenių g. 4, Kaune SVARBU: LPA nėra šios konferencijos rengėjai Kilus klausimams kreipkitės į organizatorius: Dailės terapijos draugija „TerapiArta“, tel. 8 686 88003, el. p. terapiarta@gmail.com Konferencijos programa | El. registracija

Liko tik 3 dienos iki pagrindinės registracijos pabaigos! Tarptautinė mokslinė praktinė konferencija „Į pacientą orientuota sveikatos priežiūra sergant šizofrenija“

2023-09-12

Rugsėjo 22 d. nuo 11.30 iki 17.00 val. Vilniuje, „Radisson Blu“ konferencijų centre Adresas: Konstitucijos pr. 20 (peržvelkite žemėlapyje) Paskutinė pagrindinės registracijos diena: penktadienis, rugsėjo 15 d. Konferencijos programa | Elektroninė registracija Mieli kolegos, nepraleiskite progos gyvai susitikti konferencijoje Vilniuje. Iki rugsėjo 15 d. dar galite registruotis ir mokėti mažesnį registracijos dalyvavimo mokestį. Vėliau mokesčiai... Daugiau »

LPA kviečia: nuotolinė mokslinė praktinė konferencija „Psichikos sutrikimai bendrojoje medicinos praktikoje ir slaugoje: kaip atpažinti ir ką daryti?“

2023-09-08

Spalio 4 d. nuo 9.00 iki 17.00 val. Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Konferencijos programa | Elektroninė registracija Mieli kolegos, Lietuvos psichiatrų asociacija kartu su LSMU Medicinos akademijos Medicinos fakulteto Psichiatrijos klinika bei LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinika kviečia į nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Psichikos sutrikimai bendrojoje medicinos praktikoje ir slaugoje: kaip atpažinti ir ką daryti?“.... Daugiau »

Seminaras „Sisteminis rasizmas: kontekstas, psichoterapinės intervencijos, socialiniai veiksniai”

2023-09-06

Rugsėjo 12 d., nuo 10 iki 12 val. Gyvai (Vilniuje, Apkasų g. 6-9) ir nuotoliniu būdu SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai. Kilus klausimams susisiekite su Vilniaus šeimos psichologijos centru el. p. info@seimospsichologija.lt, tel. 8 646 61200 Kvietimas į seminarą Mieli kolegos, kviečiame į gydytojos psichiatrės psichoterapeutės Rūtos Karaliūnienės seminarą apie sisteminį rasizmą. Tolerancija kitoms... Daugiau »

Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija – 2023

2023-09-05

Spalio 2 d. nuo 9.00 iki 16.30 val. Eglės sanatorijoje, Algirdo g. 22, Birštone SVARBU: LPA nėra šio renginio organizatoriai. Kilus klausimams susisiekite su Lietuvos psichologų sąjunga tel. +370 673 31197, el. p. lps@psichologusajunga.lt. Konferencijos programa | Elektroninė registracija Mieli kolegos, Lietuvos psichologų sąjungos Klinikinės ir sveikatos psichologijos komitetas kviečia į kasmetinę, jau tradicine tapusią... Daugiau »

Mokymai apie įvairiapusių raidos sutrikimų diagnozavimo ypatumus

2023-09-04

Spalio 7 ir 14 dienomis Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje Elektroninė registracija Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti gydytojus psichiatrus ir gydytojus vaikų ir paauglių psichiatrus. Mokymų tikslas – suteikti reikiamų žinių ir įgūdžių apie įvairiapusių raidos sutrikimų diagnozavimo ypatumus. Mokymų temos Įvairiapusiai raidos sutrikimai: apibūdinimas, klasifikacija/os, paplitimas, vystymosi teorijos, prognozė. Įvairiapusiai raidos sutrikimai vaikystėje ir paauglystėje: klinikos... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“