Kviečiame skaityti: „The Nordic Psychiatrist“ persikėlė į internetą!

2021-06-17

Nauja leidinio išvaizda. „The Nordic Psychiatrist“ tapo interneto svetaine. Apsilankykite psichiatrijos specialistams skirtame informaciniame portale, adresu https://www.thenordicpsychiatrist.com/. Mieli kolegos, jūsų žiniai – naujas žurnalo „The Nordic Psychiatrist“ numeris. Šįkart išplėtota jungiančių protų tema, daug dėmesio skirta nuotolinei komunikacijai, su kuria šiais laikais psichinės sveikatos specialistai susiduria kasdien. Šią vasarą žurnalas pakeitė išvaizdą ir koncepciją. Anksčiau... Daugiau »

Naujienos iš LPA posėdžio su psichikos sveikatos specialistus vienijančių asociacijų vadovais

2021-06-16

Mieli asociacijos nariai, penktadienį, birželio 11 dieną, Kaune posėdžiavo penkių Lietuvos psichikos sveikatos specialistus vienijančių asociacijų vadovai ir Lietuvos psichiatrų asociacijos valdyba. Susipažinkite su svarbiausiomis naujienomis, kurios buvo aptartos posėdyje. Posėdyje dalyvavo Ambulatorinių psichikos sveikatos centrų pirmininkė Vida Matulionienė, Jaunųjų Psichiatrų asociacijos prezidentas Edgaras Diržius, Lietuvos Biologinės psichiatrijos draugijos prezidentė prof. Vesta Steiblienė, Psichikos sveikatos... Daugiau »

Kvietimas į Lietuvos grupinės analizės draugijos renginį Zoom platformoje

2021-06-08

Konferencijos programa (anglų k.) | Elektroninė registracija (anglų k.) Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje 2021 m. birželio 25 – 26 d. Mieli kolegos, Lietuvos grupinės analizės draugija ir Vilniaus universitetas kviečia jungtis ir patyrinėti socialinės pasąmonės reiškinį įvairiais aspektais. Temą pristato psichoanalitikas, grupių analitikas, grupių terapeutas ir organizacijų konsultantas iš Londono Earl Hopper, PhD. Dalyviams bus... Daugiau »

Naujas leidinio „World Psychiatry“ numeris (anglų k.)

2021-06-07

„World Psychiatry“ June 2021 Mieli kolegos, jau pasirodė WPA leidinio „World Psychiatry“ birželio mėnesio numeris. Paspaudę viršuje esantį mygtuką galite žurnalą nemokamai perskaityti ir atsisiųsti. Šia nuoroda į naujausią numerį galite pasidalinti su kolegomis: „World Psychiatry“ 2021 m. birželio numeris. Visi ankstesni žurnalo numeriai laisvai pasiekiami internete, adresais http://www.wpanet.org/world-psychiatry ir https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/journals/297/. Šio leidinio numerius taip... Daugiau »

Užuojauta gydytojos psichiatrės Valentinos Bulanovos artimiesiems

2021-06-04

Mieli kolegos, su giliu liūdesiu širdyje pranešame apie gydytojos psichiatrės Valentinos Bulanovos mirtį. Velionės gyvybė užgeso birželio 3 d. ryte. Šeštadienį vyks kremacija. Atsisveikinimas ir palyda iki kapavietės – birželio 7 d., 11.00 val., Lėbartų kapinėse, prie centrinio įvažiavimo (11.00 val. procesija pajudės). V. Bulanova gimė 1933 m. lapkričio 11 d. Gydytojo karjerą pradėjo nuo... Daugiau »

VU Medicinos fakulteto gydymo rekomendacijos dėl suaugusiųjų hiperkinezinių sutrikimų gydymo gairių

2021-06-04

VU Medicinos fakulteto gydymo rekomendacijos Mieli kolegos, kviečiame susipažinti su VU Medicinos fakulteto pateiktomis gydymo rekomendacijomis dėl suaugusiųjų hiperkinezinių sutrikimų gydymo gairių. Dokumentu pasidalijo Romuvos klinika. Šis atsakymas, nors ir yra inicijuotas SAM, nėra oficialus ministerijos dokumentas. Todėl remdamasi šiuo VU MF dokumentu Romuvos klinikos vadovybė pakartotinai užklausė SAM dėl simpatomimetikų skyrimo suaugusiesiems teisėtumo. Kai... Daugiau »

Atsakymas iš SAM apie Psichikos sveikatos posistemę ir benzodiazepinų išrašymo ypatumus nuo liepos 1 d.

2021-06-02

SAM atsakymas apie ESPBI ir benzodiazepinus Kviečiame susipažinti su atsakymu iš SAM apie Psichikos sveikatos posistemę ir apie benzodiazepinų išrašymo ypatumus nuo liepos 1 dienos. Posistemė vėluoja, o benzodiazepinai bus išrašomi tik elektroniniu būdu arba ant „raudonų“ receptų blankų. Nors buvo kreiptasi į SAM dėl atidėjimo, rezultatas joks. Susipažinkite su pateiktu dokumentu: SAM atsakymas apie... Daugiau »

DIVA-5 vertimas į lietuvių kalbą jau yra paruoštas ir prieinamas

2021-06-01

DIVA-5 vertimas į lietuvių kalbą (10 €) Mieli kolegos, į lietuvių kalbą išverstas ir parengtas naudojimui Diagnostinis klausimynas suaugusiųjų aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) nustatymui (3-ias leidimas; DIVA-5). DIVA-5 diagnostinis klausimynas suaugusiųjų aktyvumo ir dėmesio sutrikimo ADHD nustatymui yra patikimas instrumentas, kuris ženkliai palengvina diagnostikos procesą. DIVA-5 yra išsamus struktūruotas interviu, kuris remiasi atnaujintais DSM-V... Daugiau »

Kvietimas į konferenciją „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo pasekmės ir pagalbos galimybės vaikų ir paauglių amžiuje“

2021-05-25

Konferencijos programa | Elektroninė registracija Nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje 2021 m. birželio 3 d., ketvirtadienis 14:00 – 19:20 val. Mieli kolegos, kviečiame jus dalyvauti mokslinėje praktinėje konferencijoje, kurią organizuoja Lietuvos Vaikų ir paauglių psichiatrų daugija kartu su VU MF KMI Psichiatrijos klinika ir LSMU MA MF Psichiatrijos klinika. Renginys vyks nuotoliniu būdu „Zoom“ platformoje birželio... Daugiau »

Kvietimas į konferenciją „Baltic Metabolic Group Meeting – Inborn errors of metabolism presenting with psychiatric symptoms“

2021-05-24

Konferencijos programa (anglų k.) | Elektroninė registracija (anglų k.) Nuotoliniu būdu, „MS Teams“ platformoje 2021 m. gegužės 27 – 28 d. Mieli kolegos, jau galima registruotis į konferenciją „Baltic Metabolic Group Meeting – Inborn errors of metabolism presenting with psychiatric symptoms“. Renginys vyks gegužės 27-28 dienomis. Daugiau informacijos ieškokite oficialioje interneto svetainėje http://www.balticmetabolic.com/index.php/en/. Konferencija yra... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“