Kvietimas į mokslinę-praktinę konferenciją „Sudėtingų atvejų valdymas psichiatrijoje“

2019-09-12

Kaunas, viešbutis „Park Inn by Radisson“,K. Donelaičio g. 27 (peržvelkite žemėlapyje),2019 m. spalio 4 d., penktadienis Konferencijos programa | Patobulinta registracija Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Sudėtingų atvejų valdymas psichiatrijoje“. Elektroninė registracija į renginį dabar yra patobulinta, todėl jums nekils kliūčių pateikiant reikiamus duomenis. Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, vaikų ir paauglių psichiatrams, psichoterapeutams, medicinos... Daugiau »

Kvietimas į Atviro dialogo mokymų seminarą

2019-09-04

| Informacija apie renginį (anglų k.) | Mieli kolegos, prasidėjo nauji mokslo metai. Tie, kurie seka mūsų naujienlaiškius, žino, kad jie bus prisotinti naujų renginių, todėl skubu pristatyti pirmąjį: Atviro dialogo mokymus. Juos sudarys du „blokai“ po dvi dienas: rugsėjo 18-19 ir lapkričio 28-29 dienomis. Tie, kurie tuo domisi, labai kviečiu registruotis, nes dalyvių skaičius... Daugiau »

Kvietimas mokytis individualios psichodinaminės psichoterapijos

2019-08-21

| Peržvelkite kvietimą | Kodėl rinktis būtent šią programą? Mokymo programa nuosekliai tęsia darbą jau dvidešimt aštuntus(!) metus. Iš kursanto taško tai reiškia – išgryninta struktūra ir turinys. Visi programos dėstytojai – patyrę profesionalai bei kasdieniai praktikai, visi papildomai pabaigę specialią mokymo programą mokytojams; patys nuolatos toliau besimokantys bei kursantams perteikiantys ir klasikinius, ir pačius... Daugiau »

Asmens sveikatos klinika kviečia prisijungti prie komandos gydytoją psichiatrą

2019-08-20

Asmens sveikatos klinika yra viena geriausių licencijuotų psichologijos ir psichiatrijos klinikų Lietuvoje, kuri dirba nuo 2002 metų. Asmens sveikatos klinika seniau buvo žinoma kaip Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras. Šiuo metu klinika yra įsikūrusi Vilniuje, Grigiškėse, Panevėžyje ir Palangoje. Mes Jums siūlome: Profesionalų ir draugišką kolektyvą; Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes; Vadovybės palaikymą ir... Daugiau »

Vaistų rinkodaros etikos komisijos raštas dėl iš anksto paruoštų receptų blankų teisėtumo

2019-08-13

VREK raštas dėl receptų blankų   |   Priedas: VVKT išaiškinimas Mieli kolegos, siunčiame susipažinimui Vaistų rinkodaros etikos komisijos (VREK) raštą dėl iš anksto paruoštų receptų blankų teisėtumo. Šiame rašte teigiama, jog remiantis Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) išaiškinimu, iš anksto paruošti vaistinių preparatų popieriniai receptų blankai yra negalimi. Peržvelkite VREK raštą čia arba viršuje esančia nuoroda.... Daugiau »

Europos psichiatrų asociacijos mėnraštis EPA Minds Online N°6/2019 (anglų k.)

2019-08-12

Mieli kolegos, kviečiame skaityti Europos psichiatrų asociacijos mėnraštį EPA Minds Online N°6/2019 (anglų k.). | EPA Minds Online N°6/2019 |

Numatomi renginiai antroje metų pusėje

2019-08-08

Mieli kolegos – trumpa informacija apie numatomus renginius antroje metų pusėje. Primenu: valdyba stengsis, kad visiems mokesčius susimokėjusiems LPA nariams jie būtų nemokami. Kaip ir anksčiau, aktyviai kviesime renginių partnerius – universitetus, kitas psichiatrines asociacijas ar draugijas, psichiatrines gydymo institucijas. Ir dar – norime, kad mūsų žinias, mūsų patirtį praturtintų kitų šalių lektoriai, todėl visuose... Daugiau »

Kvietimas į mokslinę-praktinę konferenciją „Įrodymais pagrįsta psichiatrija: gydymo algoritmai“

2019-08-05

2019 m. rugsėjo mėn. 20 d. Viešbučio „Gabija“ konferencijų centras (peržvelkite žemėlapyje) Vytauto g. 40 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 2, Palanga Mieli kolegos, kviečiame į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neuromokslų instituto Palangos klinikos, LSMU Psichiatrijos klinikos ir Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijos (LBPD) organizuojamą mokslinę-praktinę konferenciją „Įrodymais pagrįsta psichiatrija: gydymo algoritmai“. Preliminarią... Daugiau »

VšĮ Centro poliklinika siūlo darbą gydytojui psichiatrui

2019-08-02

Mieli kolegos, Centro poliklinika ieško rūpestingo ir entuziastingo asmens, kuris kartu su profesionalia komanda užtikrintų efektyvų ir profesionalų pacientų aptarnavimą Psichikos sveikatos klinikoje. Darbas 1,0 etatu. Užtikriname puikias darbo sąlygas, socialines garantijas, galimybę kelti kvalifikaciją bei įsipareigojame laikytis lygių galimybių reikalavimų. Gyvenimo aprašymą siųskite el. pašto adresais marija.janulioniene@pylimas.lt ar personalas@pylimas.lt. Tel. pasiteiravimui 8 5 233... Daugiau »

Kvietimas į nemokamus savižudybių intervencijos įgūdžių mokymus ASIST

2019-07-29

Liepos 30-31 d. Rugpjūčio 1-2, 7-8, 12-13, 21-22, 28-29 d. Kviečiame nepraleisti progos sudalyvauti Vilniaus visuomenės sveikatos biuro organizuojamuose savižudybių intervencijos įgūdžių mokymuose ASIST. ASIST mokymai – dviejų dienų savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai, skirti įvairių sričių specialistams – psichologams, psichiatrams, socialiniams darbuotojams, slaugytojams, klasių auklėtojams, su jaunimu dirbantiems ir kitiems specialistams iš įvairių Vilniaus įstaigų... Daugiau »

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti