Užuojauta buvusiai LPA Kauno krašto pirmininkei Valdonei Matonienei dėl vyro mirties

2020-08-07

Lietuvos psichiatrų asociacija dėl vyro mirties reiškia nuoširdžią užuojautą gydytojai psichiatrei, medicinos mokslų daktarei, buvusiai ilgametei Žiegždrių psichiatrijos ligoninės vadovei ir Lietuvos psichiatrų asociacijos Kauno krašto pirmininkei Valdonei Matonienei.

PAPILDYTA: kviečiame į LPA mokslinę – praktinę konferenciją „Iššūkiai ir galimybės gydant sergančiuosius psichikos ligomis“

2020-08-01

SVARBU! Kolegos iš Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių kraštų, jums bus pateikta nauja informacija, nes tie patys lektoriai planuoja dalyvauti renginyje Kaune. Na, o Klaipėdai ir Šiauliams organizuosime teletiltus. Panevėžio kolegoms siūlome prisijungti prie Vilniaus ar Šiaulių kolegų. Taigi, laukite informacijos; ją atsiųsime savaitės bėgyje. Ir laikykime kumščius, kad situacija leistų mums susitikti. Konferencijos programa Vilnius,... Daugiau »

Kvietimas sudalyvauti tarptautiniame tyrime apie mitybos ir maisto medžiagų poveikį psichikos sveikatai

2020-07-31

Tyrimo anketa Sveiki kolegos, norėčiau Jus pakviesti sudalyvauti tarptautiniame tyrime, kurio tikslas yra išsiaiškinti gydytojų psichiatrų žinias apie mitybos ir įvairių maistinių medžiagų įtaką psichikos sveikatai. Tyrimą organizuoja kolegos iš Graco Medicinos Universiteto Austrijoje, renkami duomenys iš įvairių šalių. Tyrimo tikslas yra suprasti kiek žinome šiuo metu, kokių žinių trūksta, siekiant ateityje tobulinti rezidentūros programas... Daugiau »

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras Panevėžyje siūlo darbą gydytojui psichiatrui

2020-07-02

Siūlome: Profesionalų ir draugišką kolektyvą; Profesinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes; Vadovybės palaikymą ir dėmesį darbuotojų poreikiams; Lankstų darbo grafiką; Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo turimos kompetencijos. Reikalavimai: Galiojanti gydytojo psichiatro licencija; Paslaugumas pacientui; Privalumas: psichoterapiauto išsilavinimas (gali būti psichoterapijos studijų programos dalyvis). Asmeninės savybės: Dėmesingumas; Paslaugumas pacientui; Komunikabilumas; Gebėjimas dirbti komandoje. Informacija apie siūlomą darbą:... Daugiau »

Naujas žurnalo „The Nordic Psychiatrist“ numeris

2020-07-02

Mieli kolegos, jūsų žiniai – naujas žurnalo „The Nordic Psychiatrist“ numeris. Šįkart išplėtota psichiatrijos ir meno tema. Jau įprasta, jog mūsų kolegos patenka į žurnalo puslapius. Šįkart prof. Arūnas Germanavičius pakalbino filosofą Nerijų Milerių, Laima Sapežinskienė ir Jurgita Kuliešienė pristatė apie šokio judesio terapijos vystymąsi Lietuvoje, o man teko garbė apie meno terapiją pakalbinti prof.... Daugiau »

Klomipramino išbraukimas iš kompensuojamų vaistų sąrašo nuo liepos 1 d.

2020-06-29

Nuo liepos 1 d. išbraukiamų vaistų sąrašas Mieli kolegos, informuojame, kad Klomipraminas (o anksčiau lorazepamas bei amitriptilinas) nuo liepos 1 d. išbrauktas iš B sąrašo. Tačiau įtrauktas į A sąrašą prie F32, nenurodant depresijos sunkumo. Spauskite šia nuorodą, jei norite peržvelgti nuo 2020 m. liepos 1 d. visų iš Kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainyno išbraukiamų vaistų... Daugiau »

Kvietimas į nuotolinę respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją „Psichikos sveikatos slaugos aktualijos“

2020-06-17

Konferencijos programa | Elektroninė registracija 2020 m. birželio 30 d. Nuotolinis prisijungimas nuo 9:00 val. Konferencija nuo 10:00 iki 15:30 val. Elektroninė registracija yra baigta birželio 30 d. 8:00 val. Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti nemokamoje nuotolinėje konferencijoje „Psichikos sveikatos slaugos aktualijos“. Renginį organizuoja Lietuvos psichiatrų asociacija, LSMU Psichiatrijos klinika ir Respublikinės Kauno ligoninės Psichiatrijos klinika.... Daugiau »

Kvietimas į nuotolinę konferenciją „Psichiatrinių ir neurologinių susirgimų diagnostika ir gydymo ypatumai klinikinėje praktikoje“

2020-06-05

Konferencijos programa | Elektroninė registracija 2020 m. birželio 11 d. Pradžia 13:00 val. Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti Lietuvos Psichiatrų asociacijos, Lietuvos Epileptologijos draugijos ir UAB „Medicininės informacijos centras“ organizuojamoje nuotolinėje konferencijoje „Psichiatrinių ir neurologinių susirgimų diagnostika ir gydymo ypatumai klinikinėje praktikoje“, skirtoje žurnalo „Nervų ir psichikos ligos“ 20 metų jubiliejui. Konferencija skirta gydytojams psichiatrams, vaikų... Daugiau »

Kvietimas į nuotolinę respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją „Gydymo iššūkiai psichiatrijoje“

2020-05-22

Konferencijos programa | Elektroninė registracija 2020 m. birželio 5 d. Nuotolinis prisijungimas nuo 9:30 val. Konferencija nuo 10:00 iki 16:15 val. Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti pirmoje Lietuvos psichiatrų asociacijos nuotolinėje konferencijoje. Renginys vyks vaizdo konferencijų platformoje „Zoom“. Dalyvauti galite, jei turite interneto ryšį bei kompiuterį, planšetę ar išmanųjį telefoną. Išsami informacija, kaip prisijungti ir dalyvauti... Daugiau »

LPA pozicija dėl Ilgalaikių neigiamų Covid-19 pandemijos pasekmių psichikos sveikatai mažinimo veiksmų plano projekto

2020-05-11

LPA pozicijos raštas SAM Psichikos sveikatos skyriui Mieli kolegos, gegužės 7 d. buvo baigtas ruošti raštas, kuriame LPA valdyba, susipažinusi su Ilgalaikių neigiamų Covid-19 pandemijos pasekmių psichikos sveikatai mažinimo veiksmų plano projektu ir LPA deleguotų atstovų pastabomis, pateikė komentarus ir siūlymus SAM Psichikos sveikatos skyriui. Peržvelkite ir susipažinkite su paruoštu raštu pasinaudoję šia nuoroda: https://www.psichiatrija.lt/lpa-del-covid-pasekmiu/.

Tapkite Lietuvos psichiatrų asociacijos nariu dabar ›

Registruotis

Diskutuokite su kolegomis asociacijos svetainės diskusijose ›

Diskutuoti
Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti