Lietuvos psichologų sąjungos mokslinė praktinė konferencija „Reprodukcinė psichologija Lietuvoje: galimybės ir iššūkiai“

2023-12-28


2024 m. sausio 26 d. nuo 9.30 val.
206 auditorija, Jonavos g. 66, Kaunas


DĖMESIO. LPA nėra šio renginio organizatoriai.
Kilus klausimams susisiekite el. paštu su LPS Reprodukcinės psichologijos specialistų grupe – justina.slavinskiene1@gmail.com


Renginio programa | Elektroninė registracijaLaba diena, mieli kolegos. Artėjant gražiausioms metų šventėms norime su jumis pasidalinti dviem gražiom žiniom.

Pirma. Šių metų spalio mėnesį Lietuvos psichologų sąjungoje buvo sukurta nauja specialistų grupė, atsakinga už reprodukcinės psichologijos plėtrą Lietuvoje. LPS reprodukcinės psichologijos grupėje (LPS RPG) susivienijo įvairūs reprodukcinės psichologijos specialistai, kurie, sukaupę savo ilgametę praktinę bei mokslinę patirtį, yra pasiruošę ja dalintis su kolegomis bei plačiąja visuomene. LPS RPG savo darbe apjungs tokias temas kaip nėštumo bei gimdymo psichologija, nevaisingumo psichologija, prenatalinės netektys ir jų įveika, pogimdyminė depresija ir kiti psichologiniai sunkumai, susilaukus kūdikio. Kilus klausimams, esant bendradarbiavimo poreikiui – kreipkitės el.paštu justina.slavinskiene1@gmail.com.

Antra. Kviečiame jus ir jūsų kolegas, kurie dirba ir domisi reprodukcine sveikata ir jos psichologiniais ypatumais, į pirmą mokslinę-praktinę konferenciją „Reprodukcinė psichologija Lietuvoje: galimybės ir iššūkiai“, kuri vyks 2024 m. sausio 26 d., gyvai, Kaune. Daugiau informacijos ir renginio programą rasite prisegtuke ir šioje nuorodoje: https://shorturl.at/nxHP9.

Labai jūsų lauksime.

Gražios dienos ir jaukių švenčių.

LPS Reprodukcinės psichologijos specialistų grupėTapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“