XI-oji Vilniaus traumų psichologijos konferencija

2023-02-17


Kovo 3 d. Vilniuje,
Holiday Inn viešbutyje (Šeimyniškių g. 1)


DĖMESIO!
LPA nėra renginio organizatoriai

ORGANIZATORIŲ KONTAKTAI:
Lietuvos traumų psichologijos asociacija
El. paštas info@traumupsichologija.lt


Konferencijos programa | Elektroninė registracijaMieli kolegos, džiaugiamės galėdami jus pakviesti į XI-ąją Vilniaus traumų psichologijos konferenciją, kuri vyks 2023 m. kovo 3 d.

Šių metų konferencija tikrai ypatinga, nes minėsime net tris svarbias progas: Lietuvos traumų psichologijos asociacijos 10-metį, VU Psichotraumatologijos centro 5-metį ir Europos trauminio streso tyrimų asociacijos (ESTSS) 30-metį.

Ta proga, konferencijos dalyvius sveikins ir pranešimą apie prevenciją psichotraumatologijoje skaitys ESTSS prezidentė dr. Joanne Mouthaan (Nyderlandai). Taip pat prof. Dominic Murphy (JK) dalinsis savo ekspertinėmis žiniomis bei praktinėmis įžvalgomis apie moralinę skriaudą psichotraumatologijoje, o prof. Annett Lotzin (Vokietija) kalbės apie itin aktualią psichologinių traumų ir priklausomybių temą.

Antroje konferencijos dalyje kalbėsimės apie krizių ir traumų psichologijos Lietuvoje aktualias problemas, pranešėjai dalinsis sukaupta patirtimi, žiniomis ir įžvalgomis. Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti.

KONFERENCIJOS PROGRAMA ir REGISTRACIJA

Konferenciją organizuoja Lietuvos traumų psichologijos asociacija (LTPA) ir VU Psichotraumatologijos centras.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis info@traumupsichologija.lt

Nekantraujame susitikti su jumis konferencijoje!

OrganizatoriaiTapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“