LPA position on suffering and loss of life in Ukraine / LPA pozicija dėl kančių ir gyvybių praradimų Ukrainoje

2022-02-28


Atnaujinta 14:51 val.


Mieli kolegos, gal kas norėtų teikti psichologinę pagalbą? Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia prisijungti savanorius, kurie yra pasiruošę reaguoti į Ukrainoje vykstančią krizę. Kviečiame užpildyti Raudonojo kryžiaus savanorio anketą dėl psichologinės pagalbos teikimo. Taip pat prašome pasidalinti šia nuoroda su bendradarbiais ir kitais asmenimis, kuriuos tai gali dominti.

Registracija į VIENYBĖS PAJĖGAS Lietuvos Raudonajame Kryžiuje

Taip pat, jei naudojatės socialiniu tinklu Facebook, galite pasidalinti žemiau esančiu kvietimu (spauskite kvietimo apačioje esančią nuorodą „Share“).


Paskelbta 10:20 val.


Lithuanian psychiatric association is deeply shocked and saddened about suffering and loss of life in Ukraine. This will have lasting consequences for mental health both in Ukraine, and in Europe. We wish to express our solidarity with the population affected by the war, and will contribute with what we can towards alleviation of suffering. Lithuanian government has our full support in their efforts to help refugees and support Ukrainian people. We are calling on European and world psychiatric associations and communities to unite in action for Ukraine.


Lietuvos psichiatrų asociacija yra giliai sukrėsta dėl kančių ir gyvybių praradimų Ukrainoje. Tai turės ilgalaikes pasekmes psichikos sveikatai tiek Ukrainoje, tiek visoje Europoje. Mes norime išreikšti savo solidarumą su bendruomene, kurią palietė karas, ir padėsime viskuo, kuo galime, kad sumažintume kančią. Lietuvos vyriausybė turi visapusišką mūsų palaikymą padedant pabėgėliams ir visiems Ukrainos žmonėms. Mes taip pat kviečiame Europos ir pasaulio psichiatrų asociacijas ir bendruomenes sujungti savo veiksmus Ukrainos labui.Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“