Dviejų dienų seminaras „Kognityvioji ir elgesio terapija vaikams ir paaugliams“

2013-09-23

Š.m. spalio 25-26 dienomis lektorė doc.dr Maria do Ceu Salvador (Portugalija) ves dviejų dienų seminarą tema „Kognityvioji ir elgesio terapija vaikams ir paaugliams“ (angl. Cognitive-Behavioural Therapies with Children and Adolescents).

Seminaras vyks Kaune, Verslo lyderių centre, Donelaičio g. 62 (šalia Karo muziejaus).

Pagrindinės seminaro temos:
Kognityvinės elgesio terapijos (KET) specifika ir atskirų sutrikimų gydymas. Bendrieji vaikų ir paauglių psichoterapinio gydymo aspektai. Vaikų ir paauglių psichoterapinio gydymo fazės. Besigydančiųjų psichoterapija vaikų teisės. Kognityvinis elgesio terapijos modelis dirbant su vaikais ir paaugliais. Naujausi kognityvinės ir elgesio terapijos pasiekimai gydant vaikus ir paauglius.
Specifiniai sutrikimai. Specifinių vaikų ir paauglių vaikų problemų gydymas KET (nerimo sutrikimai, dėmesio sutrikimai, elgesio sutrikimai).

Seminaras skirtas: gydytojams psichiatrams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, psichoterapeutams bei psichologams, gydytojams neurologams, gydytojams vaikų ir paauglių neurologams, šeimos ir vidaus ligų gydytojams ir kitų specialybių gydytojams.
Seminaro pradžia – 9 val., pabaiga – 18.15 val. Bus vertimas į lietuvių kalba (iš anglų kalbos), bet tiesioginis, ne sinchroninis.

Dalyvio mokestis: 2 dienų seminaro kaina 390 Lt. Galima dalyvauti ir vienoje seminaro dienoje, kaina už 1 dieną – 195 Lt.

Apmokėti už seminarą galite: Viešoji įstaiga Neuromedicinos institutas, įmonės kodas 300109077
sąsk. LT79 7300 0100 8950 3444, Swedbankas AB.

Būtina išankstinė registracija el.paštu: reda.repeckaite@neuromedicina.lt iki š.m. spalio 18 d.
Tel. pasiteiravimui 8*610 31301. Papildoma informacija užsiregistravusiesiems atsiųsime el.paštu.

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“