Konferencija „Vidinė santykio erdvė: aš ir kitas“

2013-01-24

Šių metų kovo 16 dieną vyks Lietuvos individualiosios psichologijos draugijos (LIPD) tradicinė pavasarinė konferencija, kurią organizuojama kartu su Vilniaus universiteto Klinikinės ir organizacinės psichologijos katedra. Jos tema: „Vidinė santykio erdvė: aš ir kitas“.

Renginio organizatoriai kviečia kalbėtis ir diskutuoti apie santykius – vidinius ir išorinius – juk jau Adleris sakė, kad nėra manęs be kito: asmuo prasideda santykyje ir santykis prasideda iš žmogaus. Kviečiama kartu analizuoti ir reflektuoti šią erdvę, kuri yra tarpinė tarp manęs ir tavęs. Tarpinė erdvė, “kaip ir“ arba ,,tarsi“ realybė, kurioje įgimtas bendruomeniškumo jausmas kviečia mus judėti link kitų ir išlikti saugiems.

Psichoterapeutams ši tema bylotų apie priklausomybės-autonomijos ar artumo-distancijos konfliktus, objektinių ryšių dinamiką. Konsultantams svarbi privačią logiką talpinanti erdvė, kurioje konstruojame pasaulį, kuriame gyvename ir akinius, per kuriuos jį matome. Visų taip pat klausiama – ar adlerietiškas bendravimas kažkuo ypatingas? Kokios jo vertybės?

Kviečiami visi draugijos nariai ir jos draugai dalintis idėjomis, rengti pranešimus ir/ar siūlyti vesti mažąsias grupes (3 val. trukmės). LIPD valdyba laukia pasiūlymų, iniciatyvų ir idėjų ir yra pasiruošusi drąsinti kiek tik reikės.

Pranešimų ir grupinių užsiėmimų idėjos priimamos iki vasario mėn. 15 d. adresu lipdvaldyba@yahoo.com ir Aušrai Trimonytei ausra2001@yahoo.com

Tapkite mūsų rėmėjais: Paremti

Sekite naujienas: „Facebook“